fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Освітня програма фінальної Студреспубліки

Запрошуємо Вас взяти участь у суб-фестивалі семінарів і тренінгів на фіналі міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка»2010

Мульти-фестиваль проводиться протягом 12 років і щороку набуває більшого масштабу та глибини.

Місією Студреспубліки є виховання поколінь свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави.

Цього року суб-фестиваль семінарів і тренінгів у рамках фіналу Студреспубілки-2010 буде розділений на наступні напрямки (майданчики):

          «Медіа майбутнього (всі навички, знання, якими має володіти особистість, що творитиме медіа майбутнього);

          «Політик майбутнього» (всі навички, знання, які потрібні політику майбутнього);

          «Особистість майбутнього» (всі знання, навички і звички, що має розвинути в собі особистість майбутнього);

          «Стратегія майбутнього» (як обрати, визначити, реалізувати стратегію для майбутнього розвитку);

       «Творчість майбутнього» (особисті творчі напрацювання, які ви зможете представити в літературних слемах, читаннях та інших формах самовираження).

Кожен тренер, який хоче взяти участь у суб-фестивалі безкоштовно, має можливість провести не менше трьох майстерень – наприклад, одну щодня. Так сплановано для того, щоб якомога більше зацікавлених учасників могло познайомитися з вашими напрацюваннями і з вами як особистістю.

Детальніше про Студреспубліку

Вперше проект «Студентська республіка» (Студреспубліка) був проведений у рамках святкування Дня молоді 1998р. у м.Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. «Студентська республіка» здійснюється як всеукраїнський проект. Із 2002р. проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Сприяння надає також Міністерство освіти і науки України. З 2004р. за участю переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина програми. З 2006р. Студреспубліка була вперше проведена у форматі мульти-фестивалю. У 2007р. був взятий курс на міжнародний формат (у фіналі взяли участь команди Росії та Грузії). Через Студреспубліку в Україні пройшла більшість студентських лідерів сьогодення.

Окрім літнього циклу Студреспубліки, також реалізовуються всеукраїнські проекти «Новий старт» із опрацювання Стратегії-2050 для України, «Кращий студент України», «Зимова Студреспубліка» та інші.

"Студентська республіка" відбувається у форматі мульти-фестивалю, тобто низка суб-фестивалів довкола центральної події — організаційно-діяльнісної гри (ОДГ). Суб-фестивалі відбуваються в один час і в одному місці.

Серед експертів і тренерів, які раніше брали участь у фінальній Студреспубліці, варто виділити таких, як Олександр Безуглий, Андрій Бериславський, Олександр Бланк, Сергій Градіровський, Олексій Кляшторний, Олександр Копил, Олександр Ктиторчук, Артем Михайлюк, Андрій Окара, Костянтин Плоский, Мартін Райзер, Антон Рудий, Олена Сібірякова, Андрій Ушаков, Володимир Шемаєв, Скай Шильдс і багато інших відомих широкому загалу та вузькопрофільних спеціалістів.

Додаткова інформація про фінальний етап «Студентської республіки»:

https://www.studrespublika.com офіційний сайт
/festival/seminar — інформація про суб-фестиваль

http://www.youtube.com/watch?v=iOGEJrjx8R8 — відео з фіналу Республіки2009 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Сергій Солтис