fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Основному закону України — 18 років

19 червня 2014р. у бібліотеці ім. М.В.Гоголя відбувся день інформування «Основному закону України — 18 років», який проводився разом із активістами «Студентської республіки». Як відомо, республіканці виступають за внесення на всенародному референдумі прогресивних змін до Конституції України.

Завідуюча бібліотекою зробила цікавий екскурс в історію української Конституції, зауважила, що вже 18 років український народ живе за власним Основним Законом і запросила присутніх висловити свої думки з приводу плюсів і мінусів діючої Конституції. Провідний бібліотекар Р.М.Бабічева  презентувала перегляд літератури «Основа життя і мого, і Вітчизни і доля моя — мій Закон Основний».

Перегляд доповнювала цитата: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути». Ці слова належать Вячеславу Липинському, який все своє життя присвятив розбудові української державності.

На круглому столі, що зібрався в бібліотеці за участю представників ВМГО «Студентська республіка» та фахових юристів відбулося громадське обговорення змін до Конституції щодо реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади. У рамках дня інформування бібліотека підготувала конволют «Основний закон нашого життя: зміни до Конституції України».

По всіх пропонованих для обговорення базових принципах змін до Конституції учасники круглого столу висловили свої зауваження та пропозиції. В обговоренні брали активну участь юрист Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі Артем Ніколенко, Студентський мер Києва Марія Прохорова, громадський активіст Андрій Гедрович. Модератором заходу був лідер Полтавської Студреспубліки Олег Слизько.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки