fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-08-2012 / Аналітика /  Україна

Омріяна Україна: якою їй бути?

Олексій Толкачов: "Перспективність країни визначається не географічним розташуванням, не ресурсною базою і не визначною історією. Історія людства неодноразово підтверджувала, що стратегічні перспективи будь-якої країни залежать виключно від знатності народу стратегувати власне майбутнє і майбутнє навколишнього світу" [+ книга .pdf]. 

Саме ця здатність перетворює народ із об’єкту світової історії на суб’єкт.

З огляду на те, що протягом століть Україна займала місце об’єкта сторонніх геополітичних інтересів, на сьогодні потреба суб’єктивації України на світовій арені стоїть однією з найперших.

До уваги учасників фіналу Студреспубліки публікуємо працю нашого експерта, громадського діяча і мислителя Олексія Толкачова «Омріяна Україна: ключ до майбутнього». В своїй роботі автор не лише змальовує Українську Мрію, місце України в світі, однак, що головне, — визначає цінності, які зроблять мрію реальністю.  Обговорення цього тексту за участі автора відбудеться в рамках фіналу Студреспубліки 26 серпня 2012 року.

Завантажити публікацію "Омріяна Україна" [.pdf]

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки