fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-11-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Олександр Співак — «Кращий студент Чернігівщини-2013»

16 листопада 2013р. у Міському палаці культури «Хіміки» пройшов Чернігівський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2013». Переможцем у комплексній характеристиці став Олександр Співак, студент Чернігівського державного інституту економіки і управління. Також визначили кращих у номінаціях.

Цього року за звання «Кращий студент (комплексна характеристика)» змагалися:

Співак Олександр – студент Чернігівського державного інституту економіки і управління;
Коваленко Марина – студентка Чернігівського національного технологічного університету;

Гаркун Олексій – студент Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка;

Дудчин Богданстудент Російсько-Українського інституту філіалу Московського державного університету ім. В.С.Черномирдіна.

Всі учасники достойно представили свій навчальний заклад. Для початку  презентували себе та свій виш за допомогою короткого відео. Було помітно, що кожен завзято створював свій ролик, вкладав не тільки свій час та час своїх друзів, але й натхнення, емоції та заряд позитивної енергії.

 

Ця ж енергія продовжила вирувати на сцені й під час конкурсу талантів. Олексій Гаркун розчулив зал піснею та прекрасним танцем, Богдан Дудчин підхопив цю естафету, виконавши романс. Феєричне неонове шоу у темряві продемонструвала Марина Коваленко. А Олександр Співак виконав гумористично-музичний номер на тему вибору майбутньої професії, зробив це так завзято, що його попросили виступити «на біс».

І саме Олександр Співак, студент Чернігівського державного інституту економіки і управління став переможцем у номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» та буде представляти Чернігівщину на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Слід відмітити, що всі члени журі одноголосно заявили про те, що вибір був не з простих. У кожному з чотирьох конкурсів переможцем став інший учасник і визначити фаворита було неможливо. Тому можна сміливо заявити, що Олександр не просто отримав, а виборов звання «Кращого студента Чернігівщини-2013».

  

У подарунок переможець отримав планшет аби постійно бути на зв’язку з друзями, щоб вони допомогли йому у підготовці до всеукраїнського фіналу.

Під час заходу також було оголошено переможців інших номінацій. Ними стали:

"Кращий студент-громадський діяч" — Литвин Ксенія (Чернігівський державний інститут економіки і управління).

"Кращий студент-науковець" — Фуголь Варвара (Чернігівський державний інститут економіки і управління).

"Кращий студент-спортсмен" — Козир Андрій (Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка).

"Кращий студент-дизайнер" — Голуб Богдан (Прилуцький гуманітарний педагогічний коледж ім. І.Франка).
"Кращий студент-медійник" — Примак Дарина (Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка).
"Кращий студент-програміст"  — Котюх Роман (Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинського агротехнічного інституту»).

Ніхто не залишився без нагороди, всі учасники отримали подарунки від партнерів.

 

Конкурс був проведений командою Чернігівського осередку Студреспубліки за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА, управління культури Чернігівської міської ради, відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Партнерами заходу виступили: «Світ нагород», «Шоколадний світ», Центру танцю та фітнесу «Вікторія Денс», «Гранд Флора», Розважальний комплекс «БАЗИС».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівського ТО ВМГО «Студентська республіка»