fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-01-2010 / всі теми /  Чернігів

Оголошується набір в модельне агентство «Перша Леді» в Чернігові!
Ви мрієте стати професійною моделлю? Вас зачаровує світ прекрасного та Ви готові заявити про себе? Якщо так, то у Вас з’явилась така можливість! В Чернігові оголошується набір в нове модельне агентство «Перша Леді», яке відкриє Вам двері до модельного бізнесу.

Приймаються дівчата приємної зовнішності віком від 14 до 22 років.

Протягом 4 місяців буде проходити навчання, в програмі якого дефіле, хореографія, візаж, стилістика, етикет, основи дієтології, акторська майстерність, фітнес, фотомайстерність, соціальна відповідальність.

Заняття будуть проводитись досвідченими майстрами та педагогами, які навчать Вас як правильно поводитись перед камерою, гарно виглядати та іншим азам професії.

Місце проведення – приміщення актової зали школи № 19.

По завершенні Ви отримаєте відповідний сертифікат та професійне портфоліо. Також Вам буде запропоновано підписати контракт, згідно якого Ви зможете продовжити співпрацю з агентством. Контракт передбачає собою участь в fashion-показах Чернігова та Києва, можливість участі у конкурсі краси «Перша Леді», який проводиться в рамках програми «Студентська республіка».

Місяць навчання коштуватиме 120 грн. Тим, хто подасть заявку до 29 січня буде запропонована знижка 20%.

Красуні! Ваше майбутнє у Ваших руках! Не проґавте свій шанс зануритись в свій прекрасного та робити його прекрасним своєю неповторністю.  Ви прекрасні, тож покажіть себе!

Деталі за телефонами:

(095) 2712827, (093) 7650284, (04622) 43156

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Прохоренко