fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-07-2009 / всі теми /  Україна

Ого-го! Відбулося!

Другий рік поспіль флешмоб-хвиля накочується на “Студентську республіку”. І цього року вона щонайменше в два рази більша, ніж у минулому!

Майже у кожному регіоні нашої студентської країни пройшли яскраві дійства – дивовижні, несподівані та масштабні флешмоби. У кожній області по два – один глобальний флешмоб, сценарій якого було запропоновано оргкомітетом, та флешмоб – переможець регіонального конкурсу сценаріїв.

Ідея глобального мобу полягала у тому, що “Студентська республіка” щороку об’єднує все більше і більше яскравої та талановитої молоді. Звідси і назва – «Ширше коло! Студреспубліка об’єднує!» За сценарієм всі моббери-республіканці на центральній площі свого міста за спеціальним сигналом вставали у широке коло навколо Студентського мера, а за другим – починали «поклонятися» йому. Це дійство, наприклад, в Одесі зібрало близько 800 людей, а коло було таким широким, що однієї з найбільших площ міста – Куликового поля – учасникам просто не вистачило!

Сценарії другого мобу радували своєю оригінальністю. Це була і імітація Полтавської битви, і завмерлі скульптури,і веселі походи на лижах, і бульбашковий потяг, і багато іншого! Це було весело!

Втім, подивіться на власні очі!

ПС, Далі буде…Зовсім скоро!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Довгопол