fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-06-2010 / всі теми /  м. Київ

Обіцяють відродити молодіжно-дитячий рух у Києві21 червня 2010 року в будинку Київської міської державної адміністрації на Хрещатику відбулася зустріч лідерів молодіжних і дитячих організацій столиці з в.о. заступника глави КМДА Аллою Шлапак. На зустріч були запрошені також в.о. начальника Головного управління у справах сім`ї та молоді КМДА Остап Смук та близько 20 лідерів найпотужніших молодіжних і дитячих громадських організацій, у тому числі керівники УМФ, УСС і Студреспубліки.

Серед питань, які були розглянуті, були обговорені наступні: створення громадської ради в місті Києві, створення Будинку Молоді, питання кредиторської заборгованості перед громадськими організаціями, конкретні молодіжні ініціативи області та міста, форум молоді міста Києва та найважливіше питання — фінансування молодіжних програм в 2011 році.

Зазначимо, що під час прийняття нового законопроекту про бюджет на 2011 рік, коштів на фінансування молодіжних програм було виділено ще менше, ніж в 2010 році.

Після довготривалої дискусії члени засідання вирішили, що після створення громадської ради, вибори якої намічені на 24 червня 2010 року, має бути розроблений план заходів на 2011 рік.

В.о. заступника глави КМДА Алла Шлапак запропонувала також лідерам громадськості розробити програму розвитку молодіжного і дитячого руху в столиці до 2015 року, яким надалі опікуватиметься Громадська рада при Київському міському голові.

Для більш детального розгляду питання щодо створення Будинку Молоді було вирішено зробити виїзне засідання робочої групи за участю громадськості у найближчий час. Серед запропонованих варіантів на сьогоднішній день створити Будинок Молоді у Парку партизанської слави.

Під час засідання також було обговорено питання постійно діючих проектів таких як Студреспубліка, «Кращий студент Києва», Форум творчої молоді міста Києва та інші.

Зокрема, Алла Василівна пообіцяла сприяти призначенню Студентського мера Києва радником Київського міського голови або іншого високопосадовця міста, а депутатів Студентського магістрату Києва радниками (консультантами) депутатських комісій Київської міської ради. Студентську владу обере собі київське студентство під час міського етапу Студреспубліки-2010, який відбудеться з 3 по 5 липня.

Засідання показало, що в.о. заступника глави КМДА підтримує молодіжні ініціативи і йде з лідерами громадськості на контакт. Самі ж учасники засідання задоволені обговоренням майбутніх перспектив і готові в подальшому до активної спільної праці.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки