fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-10-2010 / всі теми /  Україна

«Обіцянок давати не буду, я так не звик»

«Обіцянок давати не буду, я так не звик», — заявив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін 22 жовтня 2010 року під час першої, з моменту його призначення на посаду міністра, зустрічі з лідерами молодіжного та дитячого громадського руху. Активну участь в обговоренні взяв Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.

Зустріч відбулася у Києві у корпусі Мінсім’ямолодьспорту на вулиці Еспланадній. Окрім міністра та представників громадськості в ній також взяли участь заступниця міністра Світлана Толстоухова та директор департаменту молодіжної політики Мінсім’ямолодьспорту Ігор Хохич.

Хоча колишній міністр Павленко, здається, більш менш регулярно спілкувався з громадськістю, проте результату тоді від зустрічей було не дуже багато. Тому лідери молоді очікували, що контакт із Равілем Сафовичем буде більш конструктивним, тим більше, що ініціатором зустрічі став саме пан Сафіуллін. В принципі, так і сталося. Що ж – почекаємо далі, чи буде це ефективніше.

Під час зустрічі йшлося про нагальні проблеми дітей та молоді, які потребують вирішення, та можливі шляхи їх розв’язання.  Міністр відповів на багато запитань присутніх, доповів ситуацію щодо Будинку молоді

"Команда, яка працює сьогодні у Міністерстві, прагне дієвих і відчутних результатів, а не красномовних слів", — заявив Міністр та запевнив, що проблеми молоді сьогодні перебувають в центрі роботи відомства.

Равіль Сафіуллін закликав учасників зустрічі бути відвертими, чесними та активними у своїх виступах, оскільки вийти на рішення проблем, які сьогодні існують в Україні в сфері дітей, сім’ї та молоді, за словами керівника відомства, можна лише за умови встановлення і налагодження ефективного діалогу та системності у спільній діяльності.

Крім того, Равіль Сафіуллін дав дієві поради представникам громадських організацій щодо шляхів збільшення асигнувань на їх діяльність. При цьому, Міністр звернув увагу присутніх, на необхідність цільового та ефективного використання виділених коштів, у тому числі й грантів Міністерства, які по конкурсу виділяються щорічно на програми молодіжних та дитячих громадських організацій.

У своєму виступі Лідер Студреспубліки, голова секретаріату Українського молодіжного форуму Павло Вікнянський запропонував, по-перше, подібні зустрічі проводити хоча б раз на півроку. Також він відзначив, що влада і молодіжний і дитячих рух мають стати справжніми союзниками у здійсненні державної політики і застеріг від диспропорції у роботі Мінісім’ямолодьспорту на користь розвитку спорту на фоні недостатньої, з чим погодилася  присутня аудиторія, уваги до проблем молоді.

Вікнянський також зазначив, що вдосконалення потребує система пріоритетів при здійсненні проектів і фінансуванні програм всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій, тобто їх має бути 3-5, які визначаються кожен рік відповідно до державного курсу та поточної ситуації.

Наприкінці зустрічі Равіль Сафіуллін висловився за те, щоб проводити такі зустрічі систематично. «Давайте рухатися так, щоб нам потім сказали: «Дякую!», — звернувся Міністр до присутніх.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами сайту Мінсім’ямолодьспорту, вл. інф.