fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
17-04-2009 / всі теми /  Україна

“Новий старт”: відома частина Експертної ради (оновлено)

 

Проект “Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток” продовжує набір учасників до конкурсу на найкращий оргпроект або наукову розробку на тему "Практичний оргплан змін української економіки". Роботи повинні мати характер самостійних досліджень, мати потенційно прибутковий розрахунок і включати виправлення загальноекономічної ситуації в країні. Перевага надаватиметься інноваційним пропозиціям із цікавими технологічними рішеннями.
 
Переможці отримають гарні подарунки для розвитку свого потенціалу (ноутбук, навчання тощо). Окремо передбачається можливість стимуляції шляхом надання найкращим роботам можливостей інвестицій.
 
Майже кожен день дають згоду авторитетні люди — підприємці та науковці, політики та молодіжні лідери — на участь у роботі почесної Експертної ради, яка власне і буде визначати переможців проекту "Україна сьогодні: Новий старт".
 
Наразі відомо, що свою згоду долучитися до ініціативи дали директор Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України, академік Валерій Геєць; голова правління телеканалу "Перший Діловий" Рудик Олена; голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський; голова ВМГО “Студентська республіка” Володимир Крутько; радник Прем’єр-міністра України Костянтин Ващенко, директор консалтінгової компанії "Група РОСТ" Олександр Бланк; радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба, голова Контрольно-ревізійної комісії НДЛМ, кандидат наук із державного управління Олександр Безуглий та ін.
 
Очолює Експертну раду автор ідеї проекту, голова правління Українського фонду миру, лідер Народно-демократичної партії, Заслужений економіст України Людмила Супрун.
 
Головною ідеєю проекту є проведення конкурсу на найкращі оргпроекти та наукові розробки з метою поставлення нових задач для України в умовах світової економічної кризи, забезпечення соціально-економічної стабільності, розвитку інтелектуального потенціалу молоді тощо. В ході проекту планується проведення оргдіяльнісної гри та Молодіжного економічного саміту за участі відомих бізнесменів і науковців.
 
Організаторами інноваційного проекту є — Голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, ВМГО “Студентська республіка, Народно-демократична ліга молоді та Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України та телеканалу "Перший Діловий".
 
Отже, робота триває, і ми чекаємо на оргпроекти та наукові розробки учасників! Творчої наснаги!
 
Докладніше тут — /news/text_news?id=994


 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Нюта Сірякова