fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-04-2010 / всі теми /  Україна

“Новий старт”: формується Експертна рада 

Продовжується відбір конкурсних матеріалів на проект Новий старт. Стратегія-2050 для України. Роботи повинні мати характер самостійних досліджень, присвячених актуальним проблемам будь-якої галузі економіки, освіти, науки, соціальної сфери та інших, важливих (на думку автора) питань для України; потенційно прибутковий розрахунок і включати виправлення загальноекономічної ситуації в країні. Перевага надаватиметься інноваційним пропозиціям із цікавими технологічними рішеннями.Переможці отримають цінні подарунки для розвитку свого потенціалу, окремо передбачається можливість стимуляції шляхом надання найкращим роботам можливостей інвестицій. А для бізнесменів «Новий старт» стане унікальним майданчиком обміну досвідом.

Практично щодня свою участь у складі Експертної ради підтверджують авторитетні люди підприємці та науковці, політики та молодіжні лідери. Саме їм дістанеться нелегка робота з визначення переможців проекту "Новий старт. Стратегія-2050 для України".

 

Серед тих, хто наразі дав згоду долучитися до Експертної ради:

Ігор Бураковський — директор Iнституту економiчних дослiджень та полiтичних консультацiй, доктор економічних наук;

Павло Вікнянський — Лідер Студреспубліки;

Богдан Гаврилишин — член Римського клубу, консультант з питань державного управління та міжнародного бізнесу, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у понад 70 країнах світу, доктор економіки, почесний доктор права;

Андрій Єрмолаєв директору Національного інституту стратегічних досліджень;

Василь Кремень — Президент Академії педагогічних наук Національної академії наук України, академік, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки та техніки України;

Андрій Новак економіст, громадський діяч, кандидат економічних наук;

Олександр Олійник директор Департаменту наукових та освітніх програм Міжнародного благодійного Фонду "Україна 3000";

Олег Хіменко директор департаменту інновацій Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

 

А також представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва тощо.

Задум проекту полягає у проведенні до 30 квітня відкритого конкурсу на пошук ідей, оргпроектів та наукових розробок щодо інновативного розвитку України з метою визначити та проаналізувати нові задачі для України в умовах світової економічної кризи; використати інтелектуальний потенціал учасників для розробки Стратегії розвитку; створити майданчик для діалогу з предмету проекту, сприяти втіленню Стратегії-2050 для України.

В ході проекту планується проведення оргдіяльнісної гри з проблемним завданням: “Розгортання та інструментарій втілення Стратегії-2050 для Українита як підсумок Стратегічного саміту за участю відомих бізнесменів і науковців.

Організаторами інноваційного проекту є ВМГО “Студентська республіка” за сприяння Благодійного Фонду «Богдана Гаврилишина» та оргпідтримки Міністерства освіти і науки України , Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, інформаційну підтримки надають телеканал "Перший Діловий", тижневик «Екперт», портал tut.ua і книгарня «Є».

 

Отже, робота триває — і ми чекаємо на ідеї, оргпроекти та наукові розробки учасників! Творчої наснаги!

 

Відповіді на питання стосовно оформлення та змісту матеріалу можна отримати у спеціальній темі на форумі Студреспубліки

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки