fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-04-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Новий старт для Чернігова

Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею.

В.І.Вернадський

”Новий старт.Чернігів” — це відкритий конкурс ідей, який проводить Студреспубліка за сприяння управління у справах сім`ї та молоді Чернігівської ОДА, відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради.

«Новий старт» – це Всеукраїнський проект, який започаткований у квітні 2009р., як реакції здорових сил суспільства на кризову ситуацію, яка склалася в економіці України.

Під час реалізації проекту найбільшу увагу учасники приділили проблемам енергозбереження та ефективного використання ресурсів, недосконалості системи державного управління, корупції, відсутності інновацій та ефективної інфраструктури, проблемам освіти та розвитку морально-духовних якостей людини. Були запропоновані «точки підйому» в економіці країни, а також розглянуті та проаналізовані альтернативні сценарії розвитку країни.

Вперше в історії незалежної України горизонт стратегування розвитку країни було розширено на такий довгий термін.

Стратегія-2050 для України буде представляти собою загальний документ, який розкриває план розвитку (по окремих напрямках) України як суверенної держави в світі до 2050 року.

Розуміючи значення та важливість такої роботи, Чернігівська команда Студреспубліки, поставила за мету розробку та впровадження стратегії розвитку міста до 2050 року. Стратегії, яка об’єднає навколо всіх не байдужих, незважаючи на партійні кольори та інші фактори, які роз’єднують наше суспільство.

Започаткування такої роботи відбулося на Регіональному етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка», де були задані основні вектори стратегування для міста.

“Новий старт” – це інтелектуальний потенціал студентів, аспірантів, наукових співробітників, підприємців та творчих особистостей з усієї України.

Ми впевнені, що в складні для життя країни та міста часи ініціативу мають взяти до своїх рук чесні люди, патріотично налаштовані представники молоді, бізнесу та науки. Люди з Україною у серці та розумом у голові!

Зараз “Новий старт” стає унікальною платформою для реалізації креативних ідей у будь-якій галузіекономіки, бізнесу, освіти, науки та соціальної сфери.

План заходів:

Конкурс ідей (до 30.04.2011р.) — покажи себе!

Унікальна оргдіяльнісна гра для кращих (12-15.05.2011р.) – розроби стратегію для міста!

Стратегічний круглий стіл (18.05.2011р.):
обмін досвідом для бізнесменів!
цінні призи — переможцям!
можливість інвестицій — підприємливим!

Приєднуйся! Зробимо Чернігів кращим Європейським містом!

Анкета учасника

Вимоги до матеріалів

Детальніше про проект

Обговорення проекту

Читай про Всеукраїнський “Новий старт”

За додатковою інформацією звертайтеся:

тел.: (0462)603-226, e-mail: Respublika.cn@gmail.com

Довгопол Паша — (093) 316-70-66

Відповіді на питання стосовно оформлення та змісту матеріалу можна отримати у спеціальній темі на форумі Студреспубліки.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки