fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-05-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Новий старт. Сценарії майбутнього» — ми добилися бажаного результату

«Новий старт. Сценарії майбутнього» — проект, який не може пройти безслідно у житті наших учасників. Так, Павло Богачик, написав проект, бізнес-план по створенню тваринницького комплексу, на якому здійснюватиметься виробництво свинини з повним циклом виробництва з використанням енергозберігаючих технологій та створенню біогазу для регіонів України. Даний проект отримав високу оцінку Експертної ради, а Павло здобув головний приз на висунення найбільшої кількості ідей під час оргдіяльнісної гри.

З 17 по 19 травня 2013р. у  санаторії «Пуща–Водиця» проходила оргдіяльнісна гра в рамках всеукраїнського проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього».

Перший день, видався  для нас, учасників, невдалим тому, що ми допускали багато помилок, не зуміли максимально заглибитись у гру та відійти від реальності. Багато пропозицій були шаблонними та не відповідали тим вимогам часу, які перед нами стояли.

На другий день гри, 18 травня, нам вдалося максимально сконцентрувати увагу на грі, вийти "за фронтир" після факультативу Сергія Дацюка та показати хороший результат. Саме того вечора, 18 травня ми зуміли створити 8 стратегій, над якими почали працювати глибше. 4 ідеї з них – були моїм творінням.

Однак, на жаль, деякі стратегії не зуміли прожити в нашій грі ще однієї доби. Тому, що  деякі пропозиції  були більш поверховими та копаючи глибше ці стратегії не змогли витримати критики. Інші стратегії вимагали дуже глибокого осмислення та не мали великої перспективи як стратегії для розвитку України –2050. Від деяких стратегій ігрові "команди" відмовилися. Можливо, не вірячи у їх перспективу та можливість реалізації в нашій країні.

Основними і найбільш обґрунтованими стратегіями стали: «Роботизації», «Держава–фортеця», «Глобальна корпорація», «Країна-бункер», які були лідируючими протягом гри.

19 травня перед нами було завдання створення комплексної стратегії, яка б об’єднувала всі найбільш позитивні сторони лідируючих стратегій.

Універсальна комплексна Стратегія-2050 для України не була представлена того вечора. Ми стояли перед вибором або продовжити гру та вранці представити нову стратегію або закінчити гру без потрібного результату. Ми знову, вкотре, пішли на ризик і працювали всю ніч над створенням стратегії.

Незважаючи на багато перешкод, ми все-таки добилися бажаного результату – драфт Стратегії-2050, який потрібно було представити під час Стратегічного саміту  було  створено. Хоча багато ідей є ще не зовсім допрацьованими, «сирими», але кнопку натиснуто.

Ми – молодь, повинні займатися далі удосконаленням і впровадженням нашої стратегії в життя. Для того, щоб багато українців могли отримати шанс жити та працювати по-новому.

Потужна стратегія розвитку України-2050 дозволить знову зайняти лідируючі позиції у світі. А реалізація наших індивідуальних проектів, над чим ми зараз також працюємо, дозволить пришвидшити результат.

CROCS 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Павло Богачик