fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Новий Студентський мер! Нова Студентська республіка в Херсоні!

Кожного року за ініціативи Народно – демократичної ліги молоді до Дня молоді в кожному регіоні України проходить акція — «Студентська республіка». Ось і цей рік не став винятком! Вже в шосте на території Херсонської області проходить фестиваль молодості, краси та демократії під назвою «Студентська республіка»


Цього року у «Студентській республіці» прийняли учать 4 вузи Херсонської області, серед них Херсонський Національний технічний університет, Херсонський Національний університет кораблебудування, студенти Херсонського державного університету (попри рішення студентської ради не приймати участь з невідомих причин), Міжнародний університет бізнесу і права, з яким таж історія, що із державним університетом. Отже, «Студентська республіка — 2006» в Херсоні відрізнялась від попередніх перш за все тим, що учасники, громадяни, були поставлені в абсолютно реальну ситуацію.


В цілому на цьогорічній Республіці умови для її учасників були адаптовані під реальні умови життя (вибачте за повторення). В ній був Уряд на чолі з Прем’єр Міністром, і Служба зайнятості і медіа – центр і навіть власна Служба безпеки. Доречи реалістичність їй додавав Республіканський Банк та власна грошова одиниця – цуцики, за які можна було не тільки здійснювати розрахунки з офіційними інституціями Студентської республіки, а й купувати товари та послуги в місцевому гіпермаркеті. Цікаво виглядало бачити підприємницькі ініціативи учасників «Студентської республіки» — вони не тільки надавали звичні всім послуги з реєстрації та іншого, а й змогли заробляти приймаючи участь у таких формах зайнятості, як оренда нерухомості та цільові замовлення уряду на виконання певних завдань.


 Так, студенти Херсонського національного університету кораблебудування відкрили власний стадіон та турніри на кубок Прем’єр Міністра та Голови ЦВК на що по результатом тендера з боку того ж самого Уряду отримали цільове замовлення. Всі інші учасники які не були зайняті на громадських роботах та у бізнесі мали змогу стати на облік Служби Зайнятості та отримувати соціальні виплати на життя в республіці.


Ви напевно запитаєте: а як щодо політичного життя Студреспубліки, бо це ж є основа цієї акції? Політичне життя громадян «Студентської республіки» почалось з самого ранку, відразу після того, як ЦВК оголосило про прийом документів на реєстрацію молодіжних політичних партій. Так було зареєстровано 5 політичних партій: політична партія «Морячки», політична партії «Нота- Бене», політична партія «Young energy» — що в перекладі означа Молода Енергія, політична партія службовців Кабінету Міністрів «Креативна партія республіканських службовців (КПРС)» ну і в продовження даної теми було також зареєстровано політичну партію «Спілка Студентського Самоврядування Республіки (СССР)». В цілому у виборах до студентського магістрату брали участь чотири політичних сили (партії «Young energy» та партія «Спілка Студентського Самоврядування Республіки (СССР)» пішли на вибори до магістрату у блоці під назвою «Вільний вибір»). І ось тут спостерігались справжні відголоси виборів 2006 року в Україні. У виборах Студентської республіки використовувалось все: і адмінресурс і зовнішній тиск і бурхлива агітація на місцевих «бігбордах» та республіканському радіо. Та все ж перемогу у виборах одержали «Вільний вибір», «КПРС», «СССР», та «Young energy», їх представники увійшли до складу магістрату згідно пропорційної системи.


Далі учасників республіки очікував другий тур виборів, щоб якось розрядити атмосферу мешканці республіки за ініціативи партії «Вільний вибір» провели конкурс танцю та «Міс Студентська республіка – 2006». Такі змагання були вперше проведені у молодіжному містечку і мали успіх серед її громадян. Ну, скажіть буд ласка, чи знайдеться така ненормальна людина, яка відмовиться подивитись на красу жіночої грації та танцю? Після відпочинку знов закипіла робота, адже попереду був найголовніший крок – вибори мера республіки. У другому турі право голосу мали делеговані члени від партій, які пройшли на першому етапі. Саме вони і вирішили шляхом голосування хто ж стане лідером цих перегонів. Треба сказати, що члени магістрату на відміну, від членів нашого справжнього парламенту швидко дійшли згоди і виконали свою місію.


Новим мером Студентської республіки – 2006 став Колініченко Іван, аспірант ХФНУК. От пощастило!!!!!


 А що далі? А далі, найцікавіше – вибори мера всього студентства, які пройдуть на всеукраїнському рівні на березі Чорного моря сонячного Криму.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євген Криницький