fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Новини з регіонів

Вінницька обл.

Мабуть найяскравішою подією на цьогорічній Вінницькій Студреспубліці був «Студфайт»  — екстремальне змагання з використанням факелів. Загадковим чином стихія, підкорена людиною заворожувала глядачів. Палаючі факели розсікали простір ночі і вражали суперника, також як і він сам, людину що підкорила вогонь. Дійство тривало протягом десяти раундів і хоч боротьба була імітованою, почуття – справжні.

Полтавська обл.

Тихе й привітне місто Полтава цього  року вирішило продемонструвати свій істинний темперамент – бурхливий та нестримний. Студентське містечко ще тільки починало оживати, як на порозі з’явились небажані гості або так звані персони нон-грата- дивакувата парочка: Він і Вона. Звичайна річ охорона їх не пускала, але винахідливі молоді люди підмовивши водія, що постачав їжу республіканцям, вирішили заморити останніх голодом і не ввозити їжу. Голодна облога може б і тривала довго, але студенти все ж вирішили поступитися і впустили бунтарів. А тут вже  почалося найцікавіше : з диким криком, наче скажена Вона бігала містечком і закликала молодь до комунізму, чим викликала в оточення відразу. Може бідоласі не вистачало уваги от і билась з останніх сил, щоб хоч якось отримати бажане. Та  коли вже нарешті вгамувалися пристрасті , як не дивно закінчилось все досить таки банально: взявшись за руки Він і Вона офіційно оформили свій шлюб в загсі. От  і питається,  нащо було бігати й  кричати , сиділа б вдома варила борщ, а може вирішила востаннє , нагулятися., та це вже вибачте не наші з вами справи, шановні. В будь якому разі хепі-енд  відбувся, а це головне.


Львівська обл.

Схопити і утримати мить, побачити більше і відчути по новому буденні речі до снаги тільки молодим духом людям, особливо таким талановитим як львів’яни .На цей раз вони дивували нас фото-квестом,  суть якого заклечалася в тому , щоб сфотографувати своє завдання. Але найбільш емоційною композицією виявились янгол та демон на даху будинку. Відчувалося, що дві протилежності, тримаючись за руки створили свій ідеальний світ, який львів’яни відобразили на фото, вкравши цю неповторну мить з  реальності і подарували її нам.


 

Київська обл.


Кажуть, що все буває вперше так і  студреспубліка в Київській області відбулася вперше,  і за всіма законами нашого недолугого світу у республіканців виникло бажання спробувати все й одразу. Тож можете собі уявити. що там відбувалось, але оскільки цензура непідкупна, всього ми вже ніколи не дізнаємося . Незважаючи на шалений темп і енергетику учасників, голова оргкомітету Максим Крохмальний намагався утримувати під контролем  все, що відбувалось в межах студентського містечка.. Оскільки порядок без дисципліни — ніщо, було вжито жорстких, але поміркованих заходів,на кшталт : заборони на вживання алкоголю, і лише ті хто зумів виграти інтелектуальні конкурси мали право на вживання спиртного. Трохи абсурдно, але виходить, що алкоголь тільки для розумних. Мабуть багато хто засумував, але нічого, розумні завжди поділяться, на те  вони  й розумні!

Також, щоб стимулювати республіканців до активних дій Максим вигадав нові тортури у вигляді ранкової фізкультзарядки, тож достимулював вразливу психіку молодих і наївних студентів до того, що на нічній тусі було масове звільнення від всіляких комплексів і розкриття нових талантів. Отже, всі залишилися задоволеними і обов’язково Київська область проявить себе з найкращої сторони на всеукраїнській республіці.

Закарпатська обл.

Олександр Шелевей, один із кандидатів на посаду молодіжного мера, голова Закарпатського обласного товариства допомоги сиротам «Доля», привів дітей-сиріт, які не залишились без уваги, взяли участь у спортивній частині республіки, а також молодь зібрала для них гроші на морозиво.


Чернігівська обл.

Солодке привітне сонечко підбилось аж до неба , починався ранок….Здавалося ніщо не зможе поламати спокій нового дня, але зненацька , прорізуючи суцільну тишу, почали доноситись крики по території студентської республіки : «Доброго ранку!», «Вставайте!», «Прокидайтесь!».Напівсонний оргкомітет перебував у шоці, але коли всі вийшли на двір, то були приємно здивовані, адже студенти приклеювали до стін невеличкі стіки з різноманітними написами на кшталт : «Ми Вас любимо!», «Ви найкращі!», «Міцного Вам здоров ‘я!»…

Навіть не уявляю що додати, мабуть нічого, адже справжні почуття та емоції неможливо купити або нав’язати…

Миколаївська обл.

Вперше за всю історію студреспубліки організатори на чолі з М. Гардусом вирішили провести експеримент, суть якого заключалася в тому , щоб студенти обирали не мера, як особистість, а програму, яка пропонувала вирішення 10 основних, визначений заздалегідь, проблем студентства.Беззаперечно дана концепція має безліч переваг, адже "рукописи не горять ", як говорив Булгаков, а люди змінюються щодень, тож ніхто не знає, з яким настроєм новообраний мер прокинеться.

Дніпропетровська обл.

Чи хотіли б ви володіти формулою абслютного успіху, викликати довіру в оточення, і подобатись всім?? Якщо, так, то повчіться у дніпропетровського мера Олега Білецького, який з грандіозним успіхом виграв виборчу кампанію. І все ж в чому секрет успіху запитаєте ви?А секрету немає, все елементарно просто – будьте добрішими!Панівна ідея програми «Добро основа всього!»Лідер закликав робити добро, адже кожна людина підсвідомо тягнеться до позитиву. Тож висновки очевидні , але для кожного індивідуальні…

Луганська обл.

Луганськ обирав свою Леді не тільки поміж вродливих, а й розумних і талановитих дівчат, адже переможницявиявилась відмінницею у навчанні і талановитою танцівницею. А от містер завоював серце журі іншим чином. Він просто розчулив всіх свої зізнанням у коханні дівчині. Так, це був розумних хід, але ж все як завжди : в цій країні працюють тільки жінки, а чоловіки вирішують «високі » проблемні питання. Так і живемо…

м. Севастополь

В сусідній країні «У» прийнято говорити, що чудес не буває. Але в нашій республіці може бути все !Головне – вірити!Ось один приклад : на третій день з самого ранку погода пророкувала дощ.Збиралися хмари, піднімався вітер і навіть починало накрапати, але…Республіканців не так просто злякати, і ми почали діяти! Абсолютно всі мешканці почали «шаманити» У нас з’явилась шаманська музика і всі жителі студреспублікм почали цілих 15хвилин водити хороводи, співали пісні, кричали, махали руками.І яким же було здивування загалу, коли рівно через 5хвилин хмари почали розвіюватися .А вже через пів години на небі не було жодної хмаринки. Це було наше маленьке республіканське чудо, в яке ми дуже вірили і яке ми зробили разом.

Херсонська обл.

Держава під назвою «Студентської республіка» відкрила свої кордони та відразу зустріла своїх громадян Урядом, що нічого не робив, роботою (бо без заробітку в республіці навіть поїсти не можна) та безліччю соціальних проблем. Іншими словами, як і у нас в країні. І напевно було б так до самого закінчення заходу, але… як і будь якій державі, з’явились політичні партії. 4 політичних сили взялись за викорінення цих проблем. І, як показали вибори до студентського магістрату – двом партіям це вдалось, бо за них віддали свої голоси громадяни республіки. Керманичем цієї студентської республіки було обрано молоду, перспективну дівчину – студентку Херсонського національного університету кораблебудування Катерину Білоконь.

Івано-Франківська обл.

Вибори були найяскравішою подією суботи, дня завершення фестивалю, де партії: Хлопці з Заходу, Останній Ряд, Smile, НП, та Real Changes боролись за посаду студентського мера та місця в студентському магістраті.

Партія НП перед початком виборів зняла свою кандидатуру. Отож залишилось 4 партії.

По підсумках виборів які тривали близько години отримали ось такі результати:

Хлопці з Заходу (ПНУ) – 34

Останній Ряд (збірана ВУЗів) – 34

Smile (ПНУ) – 33

Real Changes (збірна ВУЗів) – 10

Лідери партій які набрали майже рівну кількість голосів після 15-ти хвилинної наради вирішили що:

Студентським мером Івано-Франківська стає представник партії Smile – Чемний Ярослав, студент ПНУ ім. В. Стефаника.

Вже в котре студентським мером стає студент ПНУ ім. В. Стефаника, того ж року ним був Вережак Іванко, який цього року вже виступав в якості організатора фестивалю.

А до студентського магістрату пройшли представники з партій:

Хлопці з Заходу а саме, Вережак Іван, Скрипник Володимир, Скрипнки Віталій, Фесьо Тетяна, Романів Тарас та Сорочин Іван.

Останній Ряд а саме, Грабовецький Микола, Тидір Олег, Дем’янчук Тарас та Балажій Віктор

Волинська обл.

Луцьк спить, Студреспубліка – квестить містом ! Хоч на протязі дня всі учасники Студреспубліки були активно зайняті політичними баталіями та вибором найчарівнішої волинянки, найкмітливіші і найшвидші з нетерпінням чекали старту «Квесту».За годину до півночі шукачі пригод отримали перше завдання і почалась напружена боротьба. Незважаючи на складні завдання і відстань між точками від 700 м. до 3 км. учасники на диво швидко долали завдання за завданням. Загалом 10 команд взяло участь в нічних розумових перегонах. Група з шести найвправніших команд йшли нога в ногу, почергово вириваючись в лідери. На останній контрольний пункт першою прибігла команда Луцького національного технічного університету (капітан — Ліхтанська Анна) о 7,35 з загальним штрафом 30хв. Через 10 та 15 хвилин відповідно фінішували перша та друга команди Волинського національного університету імені Лесі Українки зі штрафами 35хв. та 50хв.. Отож переможці довели свої серйозні наміри і відразу отримали наступну точку «Місце в Криму де збудуться заповітні мрії, і почнеться завтрашній день.» УКРАЇНО, ТРИМАЙСЯ – ВОЛИНЬ НАСТУПАЄ!:-)

Сумська обл.

На жаль, на другий день республіки  повторилася історія минулого року, коли раптова зміна погоди поставила під загрозу значну частину запланованих заходів. Утім, слід зауважити, що команди, незважаючи на зливу, знайшли в собі сили провести конкурс з боді-арту. Проте проведення виборів студентських мера та магістрату у заміських умовах при дощовій погоді було неможливим. На нараді організаційного комітету з капітанами команд було вирішено провести вибори окремого дня. Згідно загального рішення, вони відбулися 9 липня у приміщенні Сумської міської ради за участі усіх семи сумських команд. Оскільки формування студентських партій і блоків за умов обмеженості часу було неможливим, тому, з використанням досвіду Всеукраїнської Студреспубліки, вибори до студентського магістрату вперше у Сумах проводилися на мажоритарній основі. На посаду студентського мера балотувалося двоє кандидатів: студент СумДПУ ім. А.С. Макаренка Владислав Береза та студентка СНАУ Юліана Коноплянченко. Після дебатів за результатами відкритого голосування переважну більшість голосів виборців набрав Владислав Береза, який відразу ж після нагородження команд-учасниць фестивалю й прийняв владну регалію, втілену в кубці, від діючого студентського мера Дмитра Чорнобублика, пообіцявши активну роботу на посаді студентського мера, що у Сумах є також і головою СММГО «Студентська республіка», та повернення фестивалю у межі міста.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки