fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-11-2011 / всі теми /  м. Київ

Нове покоління влади в Україні – це реально?

Це та багато інших питань обговорювалось на круглому столі «Нове покоління влади в Україні: реалії та перспективи» в якому взяв участь один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба.

28 жовтня у приміщенні Національній академії наук  під час круглого столу «Нове покоління влади в Україні: реалії та перспективи»,  обговорювались перспективи приходу нового покоління влади та роль молоді в цьому.

Серед найважливіших тем підіймали: механізми зміни поколінь в політикумі,  стан і перспективи зміни поколінь в українському політикумі, регіональні особливості молодіжної громадсько-політичної активності в України тощо.

Серед учасників кругло столу була  народний депутат України Леся Оробець, відомий соціолог Ірина Бекешкіна, координатор зазначеного проекту Радослава Чекмишева та інші.

Ірина Бекешкіна назвала дані соцопитувань. В Україні загалом досвід громадської активності має лише 5% громадян. Громадська активність українців не сильно залежить від віку. 6% – однакова кількість активістів серед молодого покоління і людей середнього віку, і 4% – серед старшого покоління. 

Причини теж не відрізняються залежно від віку. «Немає часу» – цей варіант відповіді все ж популярніший у молоді, а пенсіонери його рідше вказують. 

Не цікавить – 27%, моя участь нічого не змінить – 24%, не довіряю – 15%. «От, де резерв! Не знаю, як це робиться – кожна п’ята людина… 21% просто не знають, як це робиться», – підкреслює Ірина Бекешкіна. 

На питання «Чим повинні займатися громадські організації, на думку молоді? Соціологи отримали наступні відповіді: 

·        Першочергове завдання НУО, як вважає молодь, – це правозахист.

·        На другому місці – контроль влади з боку неурядових організацій

·        надання допомоги представникам уразливих соціальних груп. 

В обговоренні також прийняв участь один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, який висловив думку, що  альтернативи взяття відповідальності молодим і думаючим поколінням українців немає. Тому ми вже сьогодні маємо визначити стратегічні цілі для держави, консолідуватися навколо них та прийти до влади із стратегічною метою – входження до ТОП 20 найрозвиненіших країн світу. 

 

 

 

 

 

 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки