fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
31-05-2011 / всі теми /  м. Київ

Нова зірка на літературному небосхилі – Ельга Міра

09 червня 2011 р. о 18:00 у Київській культурній крамниці empik вперше відбудеться прес-конференція для журналістів, під час якої стане відомо, хто ж насправді криється під псевдонімом Ельга Міра та є автором епатажної книжки «Скорлупа (мовою оригіналу)».

Не дивлячись на те, що книга зявилась у продажу на початку цього року, вона вже встигла привернути до себе увагу читачів, критиків та преси.

Що ж такого є у цій книзі, що вона викликає шквал емоцій та не залишає байдужим нікого, хто прочитав бодай кілька сторінок роману?! Для когось – ця книга надто відверта і шокуючи, для інших – дзеркало внутрішнього я. Достеменно одне – своєю щирістю та реалістичністю роман змушує нас глибоко замислитись над своїми вчинками і відкрити очі на щоденні проблеми, які відбуваються тут і поряд – можливо з нашими друзями, коханими, або й просто знайомими. Вони очікують від нас поради та підтримки, але на марне. Світ стає байдужим та неохочим до чужих проблем, вбачаючи, передусім, свою власну користь у всьому.

Існувати в шкаралупі, без надії знайти собі подібного, підкоряючись інстинктам натовпу, або продертись крізь мораль тих, на кого ти зовсім не схожий – питання, якими живе головна героїня. Переплітаючі два світи – французьких реалій та японських ритуалів, автор пропонує побачити та відчути, наскільки страх показати себе «істинного» робить з людей ізгоїв, приречених на принизливу самотність. Тільки той, хто здатен вирватися з полону цього страху, стане вільним!

«Відразу хочу сказати, що «Скорлупа» — не зовсім типовий жіночий роман із типовими для даного жанру подіями та вчинками: росла, дорослішала, навчалась, вперше закохалась, пройшла крізь терни до красивого життя і заможного чоловіка-бізнесмена. Більш-менш уважний читач з перших розділів зрозуміє, що в цьому внутрішньому монолозі йдеться про дещо глибше буріння власного его, котре місцями сягає справжнього душевного мазохізму, в якому, здається, і знаходить насолоду головна героїня роману». Костянтин Гнатенко.

«Немає ніякого секрету в тому, що кожен письменник, як визнаний, так і дебютант, вірить: його книги – для всіх. Думаю, Ельга Міра – не виняток. В дечому можу розчарувати дебютанта: книга вийшла для того, порівняно невеликого кола людей, які читати не тільки люблять, але й вміють. У даному випадку «любити» і «вміти» настільки ж різні речі, як секс і коханняв. Може бути секс без кохання, так би мовити, для здоров’я і тонусу. Може бути кохання без сексу, але в більшості випадків, воно закінчується психічним розладом. І першого, і другого, і третього в романі вистачає». Андрій Кокотюха

Місце проведення прес-конференції:

empik м. Київ, вул. Мішуги 4, ТЦ «Піраміда» (ст. м. Позняки)

 

Увага! Попередня акредитація для журналістів обов’язкова. Запис проводиться за телефоном: 067-504-63-60, Ірина Грива.

Усі акредитовані журналісти отримають книгу «Скорлупа» з автографом автора.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Empik