fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-03-2012 / всі теми /  Україна

Нова спроба діалогу влади та громадськості

Представники Студреспубліки та НДЛМ Ольга Коваленко й Олександр Щерба увійшли до складу громадської ради при Державній службі молоді та спорту України. 

1 березня 2012 року в Києві, в приміщенні Державній службі молоді та спорту, відбулися установчі збори зі створення Громадської ради при Державній службі молоді та спорту України. 

Збори відкрив голова ініціативної групи зі створення Ради, перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко.

Голова ініціативної групи поінформував про те, що надійшло 65 заяв від різноманітних всеукраїнських, міжнародних, обласних і місцевих громадських організацій.

Із метою максимального представлення інтересів молодіжного та спортивного руху в Громадській раді, було запропоновано затвердити чисельність складу Ради, яка працюватиме 2 роки,  в кількості 80 членів.

Всього до складу Громадської ради було обрано поіменно відкритим голосуванням 38 представників від громадських організацій. Зокрема, до складу новоствореної ради було обрано від СтудреспублікиОльгу Коваленко, від НДЛМОлександра Щербу.

Учасникам зборів також було запропоновано ознайомитися з проектом Положення про Громадську раду при Державній службі молоді та спорту України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки