fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-04-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Нова концепція Студреспубліки з Полтави

13 квітня в залі засідань Полтавського інституту економіки і права університету “Україна” за участі Голови НДЛМ П. Вікнянського відбулася конференція “Нова концепція a“Студентської республіки” як засіб активізації молоді області”.

 

Так, саме цього дня, дякуючи зусиллям Полтавської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді та Полтавського обласного оргкомітету “Студентської республіки”, нову концепцію старої гри офіційно проголосили діючою в реальних умовах реального часу.

 

Привітати організаторів та гравців з святом визнання та легалізації завітали Голова всеукраїнської НДЛМ та всеукраїнського оргкомітету Студреспубліки Павло Вікнянський і переможниця єдиного в Україні загальнонаціонального конкусру краси серед студенток “Перша леді-2007” (організатор — Володимир Заверуха) чарівна Олена Даценко.

 

Модерував захід лідер полтавських НДЛМівців п. Євген Нагорний. Були присутні журналісти телеканалів.

 

Під час конфепенції було розглянуто нову концепцію “Студентської республіки”, і нарешті узагальнено підсумки роботи оргкомітету та гравців протягом місяця.

 

Учасники конференції розглянули ряд питань, які турбують активну та ініціативну молодь. Найболючішими з них виявилися питання щодо підтримки з боку влади студентських ініціатив в рамках проету “Студентська республіка” та явища конфронтації лідерів студентського самоврядування полтавських вишів, часто їх небажання підтримати нову концепцію гри, експерементально вже введену в Полтавській області та визнану ефективною на всеукраїнському рівні.

 

У ході конференції Павло Вікнянський запевнив полтавських активістів у тому, що у будь-якому разі не потрібно здаватись, потрібно сміливо йти до своїх цілей. Також як голова Всеукраїнського оргкомітету “Студентської республіки-2008”, запропонував гравцям республіки співпрацювати з всеукраїнським оргкомітетом з метою втілення студентських мрій та реформування Всеукраїнської Студреспубліки.

 

Атмосфера спілкування з гостями була легкою та невимушеною, але дякуючи саме цій події студентська молодь Полтави зможе з гордістю дивитись будь-кому в очі та говорити “Я – перший в Україні граю в республіку вже зараз!”, а на здивований погляд співрозмовника говорити словами переможниці конкурсу “Перша леді-2007” Олени Даценко: “У студентському житті можна досягти стільки, скільки забажаєш!”

 

А, ти, бажаєш стати мером “Студентської республіки” чи увійти в студентський магістрат зі своїми прівілеями та повноваженнями на рівні області? Приєднуйся та не розчаровуй студентів України! Якщо ти зможеш сьгодні — вся Україна зможе завтра!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Кривошеєва Ольга, Полтавська ОО НДЛМ