fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-09-2008 / Новини НДЛМ /  Україна

Німецький досвід — Україні

За матеріалами офіційного сайту Фонда ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі З 11 по 18 вересня 2008р. відбувся візит делегації молодих українських політиків до Німеччини, організований регіональним представництвом Фонда ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Участь у делегації взяв голова НДЛМ Павло Вікнянський.

Усього делегація склала 14 осіб, серед яких була народний депутат України Еліна Шишкіна, молоді депутати обласних рад, молоді топ-менеджери українських партій, лідери всеукраїнських "молодіжок". Вони представляли майже весь політичний спектр України ("Партія регіонів", БЮТ, Українська народна партія, Трудова партія України, Народно-демократична партія та Соціалістична партія, блок Кличка).

Метою поїздки стало вивчення досвіду політичної системи Німеччини. Учасники мали можливість спостерігати за перебігом передвиборчої кампанії та політичної боротьбою на регіональному рівні на прикладі Баварії та ознайомилися з особливостями функціонування партійної системи в Німеччині в ході зустрічей з партійними керівниками й активістами Соціал-демократичної партії Німеччини.

Також були проведені дискусії з актуальних внутрішньо- та зовнішньо-політичних питань з громадськими, молодіжними, партійними активістами, представниками Міністерства закордонних справ Німеччини та політологами.

Завершенням поїздки стала зустріч із заступником голови фракції СДПН у Бундестазі Вальтером Колбовим та депутатами німецького Бундерстагу, які є членами українсько-німецької парламентської групи (керівник – д-р Бербель Кофлер).

Участь у візиті взяв голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський, який ділився з німцями досвідом проведення програми "Студентська республіка".

За великі зусилля щодо організації поїздки хотілося би подякувати регіональному представництву Фонда ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі (Стефану Хроботу, Тарасу Михальнюку, Ользі Ратушній), а також науковому співробітнику бюро пані Бербель Кофлер Філіппу Цеттелю.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки