fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Нічне життя Студреспубліки: стартуємо у новому форматі

Різноманітність стилів, ритмів і рухів з’єднуються разом і в гармонії ведуть вас до ранку. Наша сцена – великий танцпол, де відбувається сама дія за участю запрошених Dj і Pj України. Наш глядач не сидить на диванах – він безпосередній учасник футуристичних дії, розповідаємо вам без слів, за допомогою музики, руху, енергії і танцю. "Нічна туса"!

Ми чекали рівно рік для того, щоб пережити знову ці відчуття: біт музики збігається з ритмом серцебиття. Вогні ночі під ритми найкрасивіших вокальних партій із потужним і драйвовим хаусом. Суміш ностальгічних хаус-хітів і надактуального матеріалу. Ви готові повторити це? Тоді саме для Вас, з 24 по 27 серпня 2013р., на узбережжі моря, в місці, де знають справжнє значення слова «щастя», пройде грандіозна "Нічна туса" в рамках фіналу ювілейного Міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2013»!

Як же буде проходити суб-фест? Усе почнеться з кастингу зареєстрованих учасників. Першого вечора особи, які пройшли кастинг будуть грати Back to Back, щоб пройти у наступний раунд. Другий раунд розпочнеться наступної ночі, на великій сцені учасники будуть вести між собою битву, на якій переможе сильніший.

Під час параду Dj, МС і прекрасні дівчата Go-Go – Pjs, будуть змагатися між собою. Ті, які вийдуть на сцену та покажуть, на що вони здатні, щоб донести до всіх свій запал. І пам’ятайте, тут збуваються заповітні  мрії, тут починається завтрашній день! Студреспубліка не спить! Студреспубліка запалює танцпол разом із тобою!

У третю ніч відбудеться нагородження переможців суб-фесту. Тільки при місячному світлі у рамках програми в режимі нон-стоп будуть проведені різноманітні розважальні заходи для молоді:

— "DJ парад";
— "PJ парад";
— «Битва МС»;
— Нічні open air;
— Майстер-клас від гостя.

Куратор суб-фестивалю "Нічна туса":

Віктор Гнатюк
(063)839-97-55
wittek1@yandex.ru
http://vk.com/dj_malibu
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віктор Гнатюк