fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
19-10-2009 / всі теми /  Чернігів

Ніч «Чорного КВН» пройшла на славу!

 

Що буде, якщо змішати в один коктейль крутий нічний клуб, енергійні треки драйвових діджеїв, нестримний позитив КВН та компанію кращих друзів?
 
Ви праві на всі сто, якщо вважаєте, що це вечір «Чорного КВН», що відбувся 15 жовтня в нічному клубі «Монарх» за підтримки Студреспубліки! На жаль, він вже закінчився, але впевнена, що позитивного заряду емоцій і приємних вражень всім присутнім на ній, ще на довго вистачить.
 
Протягом вечора гостям вечірки підіймали настрій своїми жартами відомі чернігівські команди КВН: "Все Было Хорошо" (ЧДТУ), "С Потолка" (збірна), "Все ВключенО" (ЧДТУ) та інші. Оцінювали їх кмітливість не лише глядачі, але й перш за все поважне журі: Цибуля Сергій Дмитрович (декан економічного факультету ЧДТУ), Заєц Юрій та Семенець Валерій (організатори Ліги КВН на Чернігівщині). А скеровували все це дійство чудові, енергійні ведучі: Евгеній Алексійович та Дмитро НЕбілан ("Все ВключенО"). Після жартів була прекрасна можливість виплеснути все свою енергію під запальні треки Dj DaNieL` та Dj FeelFuck.
 
Аби підтримати свої улюблені команди та просто чудово провести час завітала велика кількість молодих людей.
 
Якщо ж ви з тих, хто пропустив цю подію — це не останній захід такого рівня в нашому місті. Та попереду нас чекає ще багато цікавих сюрпризів від Студреспубліки, тож з нетерпінням чекаємо — та до зустрічі на нових, ще драйвовіших вечірках!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Прохоренко