fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Незабаром визначать найкрасивішу студентку України

Під час 10-го ювілейного мульти-фестивалю “Студентська республіка — 2008”, який відбудеться 28-30 серпня 2008р., пройде єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси серед студенток “Перша леді-2008”.

У конкурсі приймають участь переможниці регіональних етапів — найкрасивіші дівчата всіх регіонів України, а також студентки з інших країн.

Важливо, що для того, щоб прийняти участь у конкурсі краси “Перша леді” треба бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, обов’язково відповідати параметрам академічної успішності.

У 2006 році під час мульти-фестивалю „Студентська республіка-2006” у бухті Капсель, під Судаком, „Першою леді-2006” визначили Анну Діденко з Запоріжжя. “Першою леді-2007”, яку обирали під час Студреспубліки під Севастополем, стала луганська студентка Олена Даценко.

З початку 2008 року у рамках конкурсу розпочато соціальну кампанію “Місія доброї волі” по допомозі нужденним, під час якої переможниці конкурсу минулих років надали допомогу дитячому будинку. Позитивну практику “Місії доброї волі” цього року буде поглиблено, тому кожна з дівчат для участі у фіналі конкурсу “Перша леді-2008” має підготувати власний благодійний проект, який вона зможе реалізувати у своєму регіоні.

Крім цього триває голосування на сайті www.studrespublika.com за номінацію “Перша леді Інтернет-2008”.

 

10-й ювілейний мульти-фестиваль “Студентська республіка-2008” відбудеться у мальовничому куточку Криму, на узбережжі Чорного моря, на території пансіонату “Сонячна долина”, що розташований на мисі Тарханкут, село Оленівка.

Організаторами ювілейного дійства є ВМГО “Студентська республіка” за підтримки Українського фонду миру, Мінсім’ямолодьспорту, Міносвіти та Народно-демократичної ліги молоді.

З усіх питань звертатися: тел. +38(044)5228298, office@studrespublika.com.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки