fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
17-07-2009 / всі теми /  Україна

Незабаром найочікуваніша подія літа!

Якщо ти не в «темі», тоді прямо зараз починай готуватись до найбільш рейтингового студентського мульти-фестивалю України, який вже 11 років об’єднує серця найактивнішої і найкреативнішої молоді країни!

Ти досі не здогадався про що йдеться? А може навіть досі не відвідав цю вільну, бурхливу, яскраву та незалежну країну грандіозних пригод і студентських мрій? Тоді фінальна "Студентська республіка" чекає на тебе, щоб наповнити твоє серце незабутніми враженнями на все життя.
 
Хто: понад 2000 студентів з усіх куточків нашої країни та з-за кордону.
Коли: 21-24 серпня 2009р.
Де: берег Чорного моря, АР Крим, м. Євпаторія, сел. Заозерне, ДМРЦ "Меркурій".
 
Головні події "Студентської республіки":
 • Проведення стратегічної гри й обрання Студентського президента і Студентського парламенту України.
 • Феєричний національний конкурс краси серед найчарівніших студенток «Перша леді-2009».
 • Бурхлива «Нічна туса», виступи найкращих студентських ді-джеїв, пі-джеїв та "зірок".
 • Популярні ігри „Квест” та „Мафія”.
 • Яскраві конкурси: „Боді-арт”, „Флеш-моб”, конкурс чоловічої краси «Містер Студреспубліки», фото-конкурс.
 • Кубок із КВН, інтелектуальні конкурси «Брейн-ринг», «Що?Де?Коли?», семінари, тренінги, фест аматорського відео.
 • Спортивні змагання з пляжних видів спорту (футбол, волейбол, інші).
 • Найголовніше — море позитиву, нові знайомства, приємні і вражаючі несподіванки, СПОГАДИ НА ВСЕ ЖИТТЯ.

Для участі у мульти-фестивалі необхідно:
 1. Сконтактувати з капітаном та надіслати йому фото (підписане як П.І.Б. латиницею) та особисті дані (П.І.Б., місце проживання, виш навчання/місце роботи, моб.тел., е-mail, дата народження, суб-фестиваль (назва), необхідність оренди намету/винаймання номеру в корпусі). Увага — для участі у суб-фестивалях необхідно додатково надіслати спеціальну форму для куратора суб-фестивалю, яку можна завантажити на офіційному сайті Студреспубліки.

   

 2. У відділенні будь-якого банку оплатити наступні платежі: вид на помешкання, місце у наметі або номері та страховий збір, при необхідності, також вартість оренди намету. Перерахувати всю суму платежу до 10.08.2009р. на р/р 2600930201705 у Голосіївському відділенні №5398 Ощадбанку, МФО 320304, ЄДРПОУ 34423426 (одержувач: ВМГО «Студентська республіка». Призначення платежу — "у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності"). ОБОВ`ЯЗКОВО ВЗЯТИ З СОБОЮ НА МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ КВИТАНЦІЮ ПРО ОПЛАТУ ТА ПАСПОРТ.
При перерахуванні коштів обов’язково треба вказувати хто є відправником, а в разі перерахування за колективну заявку — своєчасно надіслати електронною поштою на адресу Міжнародного оргкомітету Студреспубліки повністю заповнену форму колективної завки. 


Вартість:
  1. Вартість оформлення “виду на помешкання” на території Студреспубліки становить 100 грн. із людини, у разі надсилання анкет (форми колективної заявки) і сплати єдиного оргвнеску до 10 серпня. Увага — після 10 серпня вартість реєстрації «виду на помешкання» становитиме 130 грн. У разі відсутності попередньої реєстрації вартість оформлення “виду на помешкання” на території Студреспубліки становитиме 150 грн.
  2. ! Вартість розміщення 1 місця у власному наметі на території наметового містечка включно з триразовим харчуванням становить 70 грн. на добу (210 грн. за 3 доби), харчування всіх учасників проекту в їдальні Центру – обов’язкове.
  3. Є можливість із 21 серпня розміщуватись в номерах Центру – вартість 1 місця в номерах включно з якісним триразовим харчуванням — 160 грн. на добу (480 грн. за 3 доби).
  4. Страховий збір складає 20 грн. за 3 доби з людини.
  5. Якщо у вас немає свого намету, є можливість взяти в оренду намети, разом зі спальниками і карематами в оргкомітеті – вартість наметомісця становить 70 грн. за 3 доби.
  6. Всі додаткові послуги (у тому числі продаж унікальної сувенірки) на території "Студентської республіки" будуть сплачуватись тільки у внутрішніх купонах (“грошах”) – НДЛМчиках. Конвертувати НДЛМчики можливо буде у спеціалізованій установі – Національному банку Студреспубліки.

ВАЖЛИВО:
 1. Дата прибуття всіх бажаючих на територію ДМРЦ "Меркурій" СУВОРО не пізніше 10:00 21 серпня. Для тих груп, котрі приїжджають в Крим залізничним сполученням, є можливість організувати проїзд автобусом із м.Євпаторія до Центру.
 2. Організатори безкоштовно забезпечують: проживання у наметовому містечку (прохання взяти з собою спальники та каремати) і харчування переможців регіональних Студреспублік: депутатів Студентських магістратів і Студентських мерів (11 осіб з кожного регіону + по 1 супроводжуючому).

  У тому випадку, коли депутат студентського магістрату не може їхати, на фінал  право участі в Студреспубліці має кандидат у депутати регіонального магістрату, який іде наступним у списку партії (блоку), яка подолала виборчий бар’єр на виборах регіонального студмагістрату.

 
 
 
 
 
За додатковою інформацією звертайтеся:
— до капітанів
— за телефоном: +380632674490, Олександр Щерба, член Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009

Звертаємо Вашу увагу, що умови можуть змінитися. Всі офіційні новини — на сайті www.studrespublika.com та в розсилці studrespublika@googlegroups.com

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua.  

    

   * Примітки:

   Заозерне, Заозерний, Чайка — так називають у народі селище, розташоване на південний захід від Євпаторії, одразу за лікувальним озером Мойнакі. До 1948р. населений пункт мав кримськотатарську назву Яли-Мойнак. На околиці селища знаходяться залишки 2-го майданчику, який у радянські часи був об’єктом космічних військ СРСР. Тепер це майже постапокаліптичний пейзаж — пусті напівзруйновані корпуси, розібрані будівлі, покинута космічна мега-антена, трава, що росте, крізь асфальт. У Заозерному бував сам Гагарін… Також на території селища розташовані розкопки давньогрецького городища "Чайка", яке було аграрною частиною еллінського полісу Керкенітіда. У селищі знаходиться Євпаторійський світловий маяк, башта якого є найвищою в СНД і на узбережжі Чорного моря. А прямо за парканом центру "Меркурій" — колишня дача легендарного маршала Жукова. Прекрасні піщані пляжі Заозерного часто кращі за ті, що є в самій Євпаторії. Заозерне є однією з найбільш сонячних частин Криму.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Міжнародний оргкомітет Студреспубліки-2009