fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-04-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Не лінуйтеся – долучайтеся!

Весна змінює свій настрій щотижня, однак, це не впливає на задачі, які перед собою поставили добровольці Студреспубліки. Для них суботники вже стали звичним, корисним і об’єднуючим завданням. Минулого тижня було проведено кілька суботників у Києві, Полтаві та Чернігові. Також регулярно проводяться ранкові зарядки [+ відео: укр, en].

Проведення суботників є однією з найпопулярніших і, звісно, ж найкорисніших активностей, які роблять добровольці Студреспубліки. Практично щодня люди беруть із собою рукавички, сміттєві мішки, граблі та позитивний настій і йдуть на вулицю, щоб зробити  добру справу – прибрати свій двір, парк чи, у Києві, приміром, ботанічний сад…

У ці передвеликодні дні, коли люди очищують свої душі від гріхів, добровольці Студреспубліки прибирають території, які оточують нас із вами. Одразу три суботники відбулися у суботу, 12 квітня 2014р., у Києві – в Голосіївському парку, на Троєщині та на Нивках. Ще по одному пройшло у м. Полтава та м. Чернігові. Хочеться відмітити добровольців, які не лише постійно беруть участь у добрих справах, але й стали організаторами цих активностей: Михайло Байков працював на Троєщині, Анастасія Ксенжук організувала роботу в Голосіївському парку, Олег Субота  проводив суботник у Полтаві, а Яна Третяк привчає чернігівчан до постійної справи пожертви на користь ближнього.

Приємно дивує те, що кількість учасників із кожним заходом все збільшується й збільшується, а свідомість людей – змінюється. Нарешті, люди починають розуміти, щоб було чисто — потрібно не смітити та прибирати за собою. А для чистоти в країні важливо, щоб люди не лінувалися, а долучалися до прибирання.

Крім того, вже стало традиційним проведення ранкових зарядок для підтримки бадьорості духу та фізичного здоров’я. Так, у Солом’янському районі щоранку ви можете зустріти добровольця Юрія Безсмертного, який розминається сам і запрошує всіх бажаючих, на Троєщині (в Деснянському районі) відповідальність за щоранковий позитивний настрій несе доброволець Діонісій Філонов, а якщо ви бажаєте долучитися до ранкового пробудження на свіжому повітрі на Русанівці (Дарницький район) шукайте добровольця Тетяну Северин, яка вам обов’язково у цьому допоможе.

Ми висловлюємо подяку всім нашим добровольцям і запрошуємо громадян України приєднуватися. Стань корисним своєму народу! Записуйся в добровольці! Окрім суботників і зарядок, серед наших напрямків роботи є: боротьба з корупцією, курси з української та російської мов, комп’ютерної грамотності, також ми збираємо інформацію про проблеми мікрорайонів для подальшого їх ефективного вирішення тощо.

Ви також можете долучитися до цих добровольчих ініціатив або стати організатором власного проекту (а ми допоможемо Вам знайти однодумців), потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для Вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк