fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-06-2010 / всі теми /  Херсон

Назад у майбутнє!


З ініціативи Херсонської ОО Народно-демократичної ліги молоді та підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та міського голови Сальдо В.В., до дня молоді проходить мульти-фестиваль «Студентська республіка». До участі запрошено понад 300 студентів вищих навчальних закладів Херсонської області. Мульти-фестиваль включає в себе окрім безпосередньо гри «Студентська республіка» ще й турніри з гри «Квест», «Мафія», «Кубок КВН», «Битва DJ», конкурсу краси «Перша Леді», конкурсу аматорського відео, а також різноманітні спортивні заходи та інше.

 

         З 26 по 28 червня у с.Залізний порт, на березі моря, на громадян «Студентської республіки» чекають запекла політична боротьба та нескінчені сюрпризи від організаторів, звісно в хорошому сенсі.

         Зокрема студенти можуть не тільки взяти участь в політичному житті  студентської країни, а й ще й добре відпочити. Ввечері свої двері для них відкриють клуби Залізного порта: BAMBINOS та BRIZ. Програму буде підігрівати знані в Херсоні, та й далеко за межами, ді-джеї та МС. Родзинкою заходу стане КВН.

         Прикрасою «Студентської республіки» завжди є конкурс «Перша леді». 

 

         Якщо ти активна молода людина, бажаєш здійснити свої мрії, придбати досвід, знайти нових друзів, проявити свої лідерські здібності, в тебе є креативні ідеї, або ж ти просто бажаєш добре відпочити – тоді ми чекаємо саме на тебе!

Програма ОДГ (26-27 червня)

Програма мульти-фесту (3-4 липня)

Програма заходів

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської «Студентської республіки»