fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-02-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Найромантичніша «Стіна кохання»

День святого Валентина – це свято кохання, весни, радості. В цей день частина закоханих світу стає більш шаленою, креативною у своїх подарунках та емоціях, а інша половина, навпаки, більш домашньою та замріяною. Студреспубліка по всій країні традиційно проводить найромантичнішу акцію «Стіна кохання», під час якої вітає всіх українців [+ відео]. 

14 лютого 2013р. у найбільших містах України створювалася символічна «Стіна кохання», на якій всі бажаючі могли залишити відмітку про почуття для своїх коханих, написати позитивну звісточку своїм друзям, батькам, університет, місту.

Звісно, в кожному місті акція проходила під своїм особливим чарівним «ароматом» і зі своїми «фішками». Так, у Івано-Франківську всі представники регіонального осередку були переодягнені у купідончиків-амурчиків з білими крилами на спині, що надавало більшого іміджу та святковості самому заходу.

У Тернополі «Стіну кохання» було проведено у нічному клубі (доречі, вперше за історію проекту). Під час акції 8 пар освідчувалися в коханні, а переможці отримали в подарунок святкову вечерю.

У Кіровограді, коли настала ніч, на центральній площі запалало серце, серце, яке об’єднало, сподіваємося, багато одиноких людей, що зібралися біля «Стіни кохання».

Сумська Студреспубліка організувала справжній флеш-моб, на якому склала подвійне живе серце неподалік від «Стіни кохання».

А у Полтаві студреспубліканці доповнили проведення «Стіни кохання» спід-бейтінгом, в якому брали участь аж 24 самотніх учасники, по завершенню було об’єднано 2 пари.

У деяких містах акція активно проходила у вишах, де студенти під час кожної перерви мали змогу отримати брендовану Студреспубліканську «валентинку» та подарувати її своїм найближчим, своїм одногрупникам, можливо, навіть, улюбленим викладачам! Акція настільки заполонила ВНЗ, що організаторам доводилося створювати нові «Стіни кохання» просто в холі.

А в тих містах, де активніше розгорнулася «Стіна кохання» на центральних площах міст, незважаючи на лютневу холодну погоду, акція змогла зігріти серце не лише безпосереднім активістам, які проявили бажання, сміливість і креативність увіковічнити свої почуття на стіні, а й тим, хто просто зі сторони спостерігав за цим неймовірним дійством.

Акція по всій Україні пройшла феєрично, святково, урочисто і, як завжди, була дуже бажаною та очікуваною. Фантазія студреспубліканців зробила цьорогічну «Стіну кохання» ще більш оригінальною та незвичайною.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк