fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Найкращий студент Волині вчиться у ВНУФіналістами Волинського обласного конкурсу «Кращий студент" 2011 року стали 3 студенти з Луцького національного технічного та 5 – з Волинського національного університету імені Лесі Українки. Однак найкращим студентом Волині журі назвали Альону Романюк із ВНУ. Про це стало відомо 16 листопада під час фіналу конкурсу в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Учасників привітали голова Волинської ОДА Борис Клімчук та Луцький мер Микола Романюк.

На початку свята, ведучий Андрій Зубенко оголосив вісімку кращих спудеїв у конкурсних номінаціях. Переможців обирало компетентне журі до кожної категорії.
Студентом-митцем назвали Ольгу Дячук (Волинський національний університет імені Лесі Українки), науковцем – Олену Градову (ВНУ), громадським діячем –Назара Грищука (Луцький національний техуніверсит), журналістом – Альону Романюк (ВНУ), спортсменом – Тетяну Коб (ВНУ), дизайнером – Павла Луцаки(ЛНТУ), підприємцем – Вадима Яковлєва (ЛНТУ), програмістом – Олександра Карпевича (ВНУ).
Другою частиною дійства стало змагання за звання найкращого студента Волині, який представлятиме область на всеукраїнському етапі змагань.
Вісімку кращих повідомили про перемогу в номінації за тиждень до фіналу – 8 листопада.
Вони підготувалися до трьох конкурсів: відеопрезентація, інтелектуальне змагання та презентація соціального проекту.

Найдостойнішого обирало журі у складі 5 осіб: заступника начальника управління внутрішньої політики ОДА Віри Фамуляк, майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики Надії Миронюк, одного з лідерів Студреспубліки, представника оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» Олександра Щерби, директора обласної філармонії Сергія Єфіменка, заступника начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Ігоря Дмитришина.

Саме вони визначили, що студентка Інституту філології та журналістики ВНУ Альона Романюк гідна представляти Волинь на всеукраїнському етапі конкурсу. Також вона одержала винагороду 1500 гривень, а щомісяця, до листопада наступного року, отримуватиме 500 гривень.
Друге місце здобула Ольга Дячук. Її нагорода – аудіосистема для домашнього кінотеатру. Іншим учасникам фіналу подарували DVD-програвачі.

Приємно відзначити, що друге місце у номінації «Студент-журналіст» здобула репортер інтернет-видання «Волинські Новини» Анастасія Передрій.

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України.
За підтримки: МSІ, Empik, газета 7Я, видавництво “Смолоскип”
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки