fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-12-2009 / всі теми /  Івано-Франківськ

Найкращих студентів визначив Івано-Франківськ

 

17 грудня в приміщенні обласної філармонії Івано-Франківська відбувся фінальний етап проекту «Кращий студент-2009». До участі у проекті зголосились представники Прикарпатського національного університету, Університету нафти і газу, Медичного університету, Інституту менеджменту та економіки «Галицька академія» та Тернопільської академії народного господарства.
 
Оцінювала підготовку та презентації майбутніх спеціалістів експертна група, до якої входили авторитетні люди з різних сфер. Це Юрій Соловей – економіст, лідер Громадського форуму Івано-Франківська, Володимир Чорноус – кандидат юридичних наук, викладач права, Тарас Кобець – журналіст Інтернет ресурсу ifportal та Віра Андріюк – заступник голови Молодіжної адміністрації Івано-Франківщини, депутат Студентського парламенту України.
 
В основу суддівства закладено ідею процедури експертної оцінки учасників конкурсу. Основними критеріями для суддів був рівень і якість особистої презентації, актуальність запропонованого соціального проекту та навчальна успішність студентів за минулий рік. В той же час вагоме значення для перемоги мали громадська активність, наявність грамот, відзнак, здобутих студентами титулів під час всеукраїнських чи регіональних змагань, тощо.
 
Для того, аби повеселити всіх присутніх, організатори запросили команду КВН «Батяри», лідер якої Михайло Мельникович був ведучим заходу. Саме з виступу "Батярів" захід і розпочався. Публіка в залі дещо пожвавилась, учасники вийшли на сцену для того, щоб привіталися з журі та глядачами. А вже через кілька хвилин розпочалась запекла боротьба за здобуття звання "Кращого студента" 2009 року.
 
Свої презентації представляли студенти-громадські діячі, студенти-спортсмени та студенти-науковці. Цікаво, що після кожного представлення учасники експертної групи мали можливість задавати виступаючим запитання, відповіді на які також оцінювалися. Після особистих представлень всі учасники запропонували глядачам та журі власні соціальні проекти. Найкращим став проект Любові Шевчук „Халявний спорт”, який покликаний популяризувати здоровий спосіб життя та залучати дітей до безкоштовних спортивних секцій.
 
Що ж до номінацій, то кращим студентом-спортсменом став представник Прикарпатського національного університету Віталій Мерінов, який набрав найбільшу кількість балів в цій сфері. Кращим студентом-громадським діячем став Роман Фіщук із Медичного університету, а звання кращого науковця здобув студент того ж вишу Михайло Кузюк.
 
Проте, найбільшу підтримку у експертної групи та глядачів здобула студентка Юридичного інституту Прикарпатського національного університету Любов Шевчук. Саме вона стала Кращим студентом Івано-Франківська 2009 року та отримала головний приз конкурсу.
 
У підсумку всі номінанти отримали неабияке задоволення від участі в заході. Однак, найбільш важливим у втіленні цього проекту було те, що його учасники змогли досягти певного рівня визнання, яке нині так необхідне молоді. Разом з тим студенти плідно та конструктивно поспілкуватися між собою і головне – представити свої виші.
 
Організатори Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» — ВМГО „Студентська республіка” і НДЛМ за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Грабовецький Микола