fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
29-07-2010 / всі теми /  Україна

Найграндіозніше дійство України чекає саме на тебе!:)

Оголошується конкурс аплікантів на участь у фіналі Міжнародної програми „Студентська республіка — 2010”. Цей проект вразив своєю масштабністю та зацікавленістю під час проведення всіх регіональних етапів в Україні. А зараз прийшов час зустрічі кращих з кращих з цілої країни і не тільки…

Якщо з певних причин ти не зміг стати депутатом магістрату чи студентським мером — не засмучуйся! Саме цього року ти маєш унікальну можливість брати участь у оргдіяльнісній грі на таких же умовах, що і переможці регіональних етапів Студреспубліки-2010. Ти володітимеш активним виборчим правом, тобто зможеш балотуватися і бути обраним депутатом Студентського парламенту України або на посаду Студентського президента.

 Цього року Студреспубліка буде найграндіознішим дійством країни, де поєднуватимуться ОДГ та 12 суб–фестивалів. На тебе чекають море несподіванок, нововведень та неординарних подій. На кілька днів ти зануришся в інше життя: активне, креативне, модне, життя, яке ти пам’ятатимеш завжди🙂

Тут збуваються заповітні мрії…

Тут починається завтрашній день!”

Не втрачай такої можливості, стань одним із нас, стань СТУДРЕСПУБЛІКАНЦЕМ. Впевнена, якщо ти хочеш цього, то обов’язково переможеш! Ми чекаємо саме на тебе!

Переможці конкурсу визначаються відповідно до рішення Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2010.

 

Увага! Анкети, які будуть заповнені неповністю, буде відсутня фотографія або надійдуть пізніше зазначеного терміну не братимуть участь у конкурсі.

Людина, яка не пройшла конкурсний відбір або не брала в ньому участь, не матиме права голосу на виборах до Студентського парламент та на посаду Студентського президента.

Остання дата надсилання анкет12 серпня 2010р.

 

Аплікаційну форму можна надсилати на електронну адресу

studrespublika@bk.ru (з позначкою "Аплікант")

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. : 097 883 22 26, 050 87 21 668 — Віра Андріюк

 

Завантажити аплікаційну форму > > >

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ, Благодійний фонд "Богдана Гаврилишина".

Технічний партнер: MSI

Інформаційна підтримка: MaxxiTV, INTV (інтернет-телебачення), Главное.тв, радіо "Мелодія" та MfM, RMX Power Hit Radio та "Радіо Плюс", "Газета по-українськи" та журнал "Країна", портали tut.ua, meta.ua, інформаційний портал про здоров’я "Здорово", ВВ (всеукраїнська щоденна громадсько-політична газета та портал).

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, депутат Студентського парламенту України, член ігрової групи