fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-04-2009 / всі теми /  Україна

Найгарніша дівчина Чернігова – хто вона?

Усі поціновувачі жіночої краси зібрались 23 квітня у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі. У цей вечір подивитись було на що: 9 дівчат із усіх чернігівських вишів змагалися за звання Першої леді Чернігова-2009.

Організаторами заходу стала ЧОО НДЛМ та Студентська республіка на чолі з головою Олександром Щербою. Під час підготовки до конкурсу із дівчатами працювали Діана Денисенко та Ольга Густас, котра допомагала їм у постановках дефіле. У журі були присутні багато відомих людей, у тому числі заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз, голова Народно-демократичної ліги молоді, керівник програми Студреспубліка Павло Вікнянський та президент конкурсу “Перша леді” Володимир Заверуха.

Заповнений ущерть зал незворушно чекав на початок дійства. Але глядачів немовби перевіряли на витримку: ведучий не запрошував дівчат на сцену. Спершу присутні мали змогу передивись короткі сюжети про кожну з учасниць.

Важливо, що для того, щоб прийняти участь у конкурсі краси “Перша леді” треба бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності. На осуд глядачів були представлені не лише дефілювання в одязі від спонсорів, а й представлення власного соціального проекту. Так, дівчата зачіпали такі болючі для сьогодення теми, як забруднення навколишнього середовища, проблеми молодої сім’ї, алкоголізм, працевлаштування молоді та інші.

Загалом виходи були різноманітні, але чоловічій половині залу найбільше сподобався вихід в купальниках. Що і не дивно.

Між виходами дівчат виступали творчі колективи. Танцювальний колектив «Кармен», що в більшості своїй приймає участь лише в конкурсах, тому на таких заходах виступає дуже рідко. Група «Небо для себе» заспівала декілька пісень, чим дуже порадувала публіку, яка після їх виступу наче ожила.

Справедливе журі відзначило майже кожну дівчину. І без подарунку не залишилась жодна – свої презенти учасницям були представлені спонсорами проекту.

Отже, переможницями конкурсу краси «Перша Леді» стали:

Перша леді – Кривенко Дар’я (ЧДПУ)

1-віце-леді — Гапетченко Женя (НДУ)
2 віце-леді — Макаренко Ольга (ЧДІЕУ)
3 віце-леді — Адеішвілі Тома (студентка ЧДІПСТіТ)
Приз глядацьких симпатій — Черкес Оксана (ЧЮК ДДУ ПВП)

Також були і номінації від спонсорів:

Golden Lady — Прокіна Аня (УРІ)
Lady Mary Key — Тома Адеішвілі (ЧДІПСТіТ)
Lady Motor Jeans — Гапетченко Женя (НДУ)

Саме переможниця цього конкурсу представлятиме Чернігів на всеукраїнському фіналі Першої Леді-2009 у Криму. Даша займалась танцями, фітнесом. Її хобі – модельний бізнес, але зараз мета переможниці – закінчити університет та отримати другу економічну освіту. Даша була надзвичайно вражена своєю перемогою та визнала, що дійсно щаслива, що взяла у ньому участь.

Відео з конкурсу дивіться тут.

Спонсорами конкурсу виступили: ВАТ «Базис» та кафе "Буль-Вар", магазин стильного одягу «Provokator”, салон весільного вбрання «Вікторія», магазин «555», ювелірний салон «Золотий Ангел», "Світ квітів" та фітнес клуб "Кислород".

Партнери: Інтернет газета «Високий Вал» та Благодійний фонд «Рідний дім».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр ВМГО “Студентська республіка”