fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Найбільший молодіжний фестиваль «Студентська республіка»

"Студентська республіка" — це найяскравіший студентський фестиваль в Україні,  який встиг завойовувати прихильність не тільки студентів, але й політиків, громадських діячів, бізнесменів і просто небайдужих українців.

Але цей рік ознаменується особливою  феєричністю і урочистістю , оскільки відбудеться святкування 10-ї  річниці Cтудреспубліки на регіональному рівні та 5-ї річниці  проведення фестивалю на рівні загальнонаціонального фіналу.

Проект буде втілено в унікальній формі мульти-фесту, що передбачає  проведення кількох фестивалів одночасно в одному місті: Квест-фестиваль, турнір із "Мафії", єдиний в Україні загальнонаціональний студентський  конкурс краси "Перша леді", "Нічна туса", інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси аматорського відео на соціальну тематику, конкурси флеш-мобів, а головне стратегічна гра, що виховала вже не одне покоління молодих політиків та студентських лідерів.

До Дня Незалежності, 21-23 серпня 2008 р., переможці  регіональних етапів зберуться разом на фінал,  який відбудеться на мальовничому узбережжі Криму, щоб обрати  Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Щоразу учасниками проекту  стають більше 10000 молодих,  і талановитих  активістів, серед яких студенти майже з усіх вишів України і  вже  відомі українці. Цього року  фестиваль готується прийняти іноземних гостей із Росії, Білорусі, Польщі й інших країн.

 

Всеукраїнський фестиваль Студреспубліка є прототипом української системи влади і результатами цієї  «політичної гри» дозволяють експертам і аналітикам прогнозувати майбутні політичні події в Україні.

Організаторами фестивалю є Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Студентська республіка" за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України й Український фонд миру, Народно-демократична ліга молоді.

Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал "ТЕТ", спеціальний радіо-партнер — радіо "Мелодія",  інформаційний партнер — "Главред",  музичний партнер — радіо "MfM", журнал фестивалю — "Вокруг света", газета фестивалю — "Деловая столица", медіа-партнер — "5 балів", інтернет-партнер — meta.ua
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки