fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Настав час інтелектуальній еліті гравців у «Мафію» об’єднуватися

Незабаром найочікуваніша, найяскравіша, найграндіозніша молодіжна подія літа! Звісно ж мова йде про фінал Студреспубліки. Отож не прогав свій шанс під час фіналу Студреспубліки взяти участь у всеукраїнському турнірі з інтелектуально-розважальній гри «Студентська мафія».

Ти зможеш розвинути свою пам’ять і витримку, потренувати мистецтво переконання і акторську майстерність, навчитися прислухатися до своєї інтуїції та мобілізувати свої думки, вибудовувати стратегічні схеми та логічні доводи, відточити ораторську майстерність і зняти страх перед публічними виступами.

Вже майже всюди по Україні відгомоніли регіональні етапи мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012», у рамках яких відбулися суб-фести зі «Студентської Мафії».

Безсмертна мафія Вінниці спостерігала за мирними жителями поки ті розважалися на «Нічній тусі». Одеські мафіозі знайшли свою справжню формулу «Щастя», вдосконалюючи свої вміння в грі «Мафія». Полтавська мафія непередбачувана: бурхливі події гри закрутили все так, що мирним жителям довелось не солодко. Рівненські віртуози до самого ранку змагалися у вмінні зчитувати інформацію з щонайменшого виразу обличчя супротивника.

Головних мафіозі регіонів обрано, тепер на них покладено честь захищати престиж своїх кланів. Фінальний загальноукраїнський турнір очікується гарячим, адже з кожним роком вправність мафіозі зростає.

Безжальна мафія слідкує за тобою, тож не прогав свій шанс стати найкращим мафіозі країни!

До зустрічі на наймасштабнішій події року!

Буде гаряче!

Докладніше про фінал «Мафії-2011»

За довідками звертайтеся: куратор суб-фесту Кирилл Мельник (м.т. 099 545 73 30)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іванна Квіташ