fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-11-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Наша єдина студентська родина

Саме таку назву мав цьогоріч конкурс «Кращий студент Полтавщини», який проходив у рамках «Кращого студента України». Адже, зважаючи на ситуацію в країні, сам формат конкурсу мав специфіку. Якщо раніше його проводили на конкурсній основі, то цього року, зробили фестиваль із благодійною тематикою. У проекті взяли участь студенти 5 полтавських вишів, а серед переможців багато республіканців.

Отже, 16 листопада 2014р. у рамках святкування Міжнародного дня студента було проведено фестиваль «Наша єдина студентська родина», метою якого була консолідація студентської молоді м. Полтави заради спільної допомоги постраждалим солдатам АТО, що потребують довгострокової реабілітації.

Під гаслом «Тепло студентських сердець» протягом 2-х тижнів волонтерські центри вишів усіма силами збирали гроші (організовували різноманітні заходи: акції, концерти, перегляди фільмів, ярмарки, виставки, під час яких тривав збір коштів у спеціальні скриньки, надані організаторами), а у неділю перед концертом із самого ранку активісти організували загальні збори коштів по місту. Результат акції підрахувала спеціальна лічильна комісія та зафіксувала суму благодійного внеску 20080 грн. Ці кошти були порівну розділені між сімями двох поранених солдатів Євгена Пономаренка й Едуарда Сологора.

У неділю відбувся концерт у Палаці дозвілля «Листопад», який зібрав понад 1000 глядачів. У програмі заходу були конкурси-презентації від вишів, груп підтримки команд, конкурс талантів і конкурс соціальних роликів, нагородження координаторів акції «Тепло студентських сердець» і виступи вокальних і танцювальних ансамблів міста.

Кульмінацією концерту стала церемонія нагородження «Кращих студентів Полтавщини». Цього року було прийнято рішення визначити переможця у кожній номінації від кожного вишу, зважаючи на надзвичайну зацікавленість у конкурсі в кожному виші.

У номінації Кращий студент–науковець Полтавщини-2014 відзначено:

1. Філіпп Чмихун (Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ);
2. Катерина Мастюх (Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка (ПНПУ);
3. Микола Ганюшкін (Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка (ПНТУ), учасник ІІІ регіональної ЗиСР);
4. Ярослава Олексієнко (Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» (УМСА);
5. Альона Лесюк (Полтавська державна аграрна академія (ПДАА), учасниця ІІІ регіональної ЗиСР).

 

Кращими студентами–спортсменами Полтавщини-2014 обрано:

1. Владиславу Гайдук (ПУЕТ);
2. Олександра Хижняка (ПНПУ);
3. Ксенію Безуглу (ПНТУ);
4. Єгора Шаповалова (УМСА);
5. Дмитра Микуцю (ПДАА).

У номінації Кращий студент-творча особистість Полтавщини-2014 перемогу здобули:

1. Богдан Хоменко (ПУЕТ, "І Віце-Містер Студреспубліки-2014");
2. Ірина Люблінська (УМСА);
3. Олена Хоменко (ПДАА, учасниця півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2011");
4. Богдан Матвійчук (ПНПУ);
5. Олександра Волакова (ПНТУ)
.

Найбільш очікуваним було нагородження Кращих студентів-громадських діячів Полтавщини-2014:

1. Олександр Глазов (Голова студентської ради ПДАА, Голова оргкомітету вишівських етапів Студреспубліки на Полтавщині, учасник ЗиСР-VI, куратор Фото-конкурсу «Спалах емоцій» на фіналі Студреспубліки-2014);
2. Віталій Катунін (Голова ради студентів і аспірантів ПУЕТ, учасник ІІІ регіональної ЗиСР, супроводжуючий Полтавської області на фінал Студреспубліки-2014);
3. Костянтин Репало (Голова студентського парламенту ПНТУ ім. Ю.Кондратюка);
4. Анастасія Бабич (Голова волонтерського центру ПНПУ ім. В.Г.Короленка «АКОРД»);
5. Дмитро Каплун (Голова студентського парламенту УМСА, організатор вишівських етапів Студреспубліки на Полтавщині).

 

Переможні кубки лідери студентського руху Полтавщини отримували з рук депутата Студентського парламенту України-2014/2015 Андрія Кріцького. Адже у ці святкові дні наше місто відвідали депутати Студентського парламенту України та деякі регіональні лідери Студреспубліки.

Фінал проекту став справжнім святом у нашому місті, показав незламний дух полтавської молоді, її любов до України та патріотизм. А головне, ми в котре довели, що обєднавшись задля благородної мети студентство міста перетворюється на потужну силу, яка справді спроможна творити великі добрі справи — в єдину студентську родину!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Бобир