fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-07-2010 / всі теми /  м. Київ

Нам потрібно шукати справжню ідею!Один із провідних українських політконсультантів, бізнесмен і учасник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2010 Олександр Бланк провів 1 липня у столиці майстер-клас «Як перемогти на Студреспубліці-2010».

«Мета кожного, хто буде на Студреспубліці – перемогти, адже фактично мова йде про виборну кампанію, яка просто дуже швидко відбувається. Щодо цього є і свої переваги: весь електорат знаходиться поруч, і тому до нього легше «достукатися»».

Розглядаючи перемогу як результат виборів, експерт виділив два основних «фронти» — ідеологію та організацію:

«Вся фінальна Студреспубліка-2010 буде присвячена Ідеології майбутнього, а саме ідеології тих людей, які менш ніж за 10 років візьмуть владу у країні в свої руки. Такої ідеології в Україні зараз нема – навіть «списати», як це роблять завжди, немає звідки. Ідеологія – те, у що люди по-справжньому вірять і навіть готові щось за це віддати, тому дуже важливо, щоб кожен із наших учасників сам себе знайшов у цій ідеології».

Олександр Ігорович також зауважив, що у кожного буде можливість показати себе, і тому необхідно шукати власну, справжню ідею.

«Щоб переконати аудиторію студреспубліканців, вам потрібно буде активізуватися та організуватися».

У центрі всього дійства учасники майстер-класу поставили себе як потенційних переможців, які повинні побудувати свою ефективну діяльність. Разом з Олександром Бланком вони виділили основних «персонажів», з якими їм належить взаємодіяти: оргкомітет, мер (діючий) і магістрат, гравці, нацбанк, незалежні експерти, охорона, внутрішні ЗМІ. А всередині організації, яка їде перемагати, виділили: лідера(ів), «креативників», стратегів, «експертів» (радників), ЗМІ (команда комунікаторів), агітаторів (тих, хто вестиме перемовини), «шпигунів».

Олександр Бланк:

«Свою стратегію кожній команді слід було б обдумувати уже зараз: це буде реальна політична боротьба, і треба використати всі можливі інструменти впливу. На мій погляд, окремою стратегію може стати використання власних (командних) медіа. Передвиборний етап – це той період, коли все, що можна зробити — треба робити. Це зовсім не те життя, де ми дуже примхливі та вибірково робимо щось».

Дехто з учасників висунув і свої стратегії, наприклад – залучитися підтримкою експертів та об’єднати слабкі команди з сильними.

Наостанок рішучо налаштовані на перемогу студреспубліканці зацікавилися «чорним піаром», на що Олександр Бланк мудро відповів:

«Якщо ви можете не користуватися ним – не користуйтеся. Не забувайте, що тут діє правило бумеранга – «чорнуха» може до вас повернутися, і тому треба бути готовим до цього».


 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дар’я Бурік