fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-01-2014 / всі теми /  Україна

На сторожі трудових прав молоді

За результатами жовтневої зустрічі з Студентським президентом України та депутатами Студентського парламенту під Новий рік було підписано окреме доручення Міністра соцполітики Наталії Королевської, покликане активізувати вирішення важливих проблем у царині права молоді на працю. Просимо тих, хто, зацікавлений у реальному розв’язанні проблем, а не виголошені їх як заклинань, до 27 січня 2014р. надіслати свої пропозиції щодо вказаного питання нам на електронну пошту office@studrespublika.com.

Дане доручення підтверджує, що Студреспубліка є не просто однією з найактивніших громадських організацій України, а є і справді дієвою, не популістською, завжди піднімає для обговорення та вирішення найважливіші питання.

Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський підкреслює, що в тій нехорошій ситуації, яка склалася в Україні вже десятиріччями, треба нарешті визнати: «Немає ніякого значення хто буде робити справу, має значення лише що саме збираються робити для розвою Народу і яким чином нести відповідальність за свої помилки та халатність перед Народом. Сили, здатні на історичні вчинки, мають просто самовизначитись».

Отже, в логіці діяльності Студреспубліки реальні справи та пропозиції, тому конкретне бачення вирішення деяких проблем молодіжної зайнятості було донесено до керівництва профільного міністерства, а аргументи республіканців, як бачимо, були почуті.

Частина пропозицій до втілення, як це властиве Студреспубліці, є досить сміливими. Відомо, що молодіжні активісти й експерти часто піднімають питання мотивації до активної громадської діяльності неполітичного характеру… У дорученні Міністра соціальної політики України Наталії Королевської йдеться про необхідність до 27 січня 2014р. за участю ВМГО «Студентська республіка» та представників громадських організацій вивчити питання щодо віднесення досвіду діяльності молоді в молодіжних громадських організаціях до трудового стажу та надати відповідні пропозиції.

У документі також іде мова про запровадження разом зі Студреспублікою й іншими молодіжними організаціями системи громадського моніторингу порушень трудового законодавства відносно молодих працівників і вжити заходів реагування для захисту трудових прав молоді.

Запропоновано посилити інформаційну активність щодо роботи з молодіжними об’єднаннями в питаннях трудових прав і зайнятості, вивчити можливості співпраці з Студреспублікою у напрямі волонтерства.

«Це великий позитивний крок до співпраці з молоддю в питаннях, які її безпосередньо стосуються. Важливим фактом є те, що вже зазначені конкретні дії та дати, що доводить реальність виконання цього документа. Сподіваюсь на плідну співпрацю!», — підкреслив Студентський президент України Микола Дмитрієв.

Незважаючи на нинішню  складну політичну ситуацію в країні, Студреспубліка наголошує на тому, що для її подолання українцям необхідно вчитися конструктивно мислити, консолідуватися та працювати разом заради спільного справедливого майбутнього. Одним із прикладів цього може бути ефективна реалізація зазначеного доручення Мінсоцполітики: чекаємо на ваші змістовні пропозиції до 27 січня.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк