fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
09-06-2009 / всі теми /  м. Київ

На старт! Увага! Марш!

1. «Перша Леді»
«Перша леді» — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси серед студенток
Важливо: для того, щоб взяти участь у конкурсі краси «Перша леді» треба бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності.
Із відібраними під час кастингу дівчатами-студентками займатимуться професійний хореограф, фітнес-інструктор, режисер-постановник, фотографи, візажист і стиліст. Переможниці отримають путівку на курорт та купу різних подарунків.

2. Нічна туса
 «Студентська республіка» вночі не спить, вона дихає іншим…нічним…незабутнім життям. При місячному світлі у рамках програми в режимі нон-стоп будуть проведені різноманітні розважальні заходи для молоді: концерт, дискотека, міні-конкурси, розважальна програма.
Активних учасників очікують пам’ятні призи.

3. «Студентська мафія»
Турнір проводиться за новими уніфікованими правилами за участі професійних ведучих гри. Відбувається вночі зі створенням відповідної атмосфери.
Останнім часом гра "Мафія" набула високого рівня популярності серед ділової еліти й інтелектуальної молоді.
Брати участь у чемпіонаті можуть лише громадяни «Студентської республіки» (при наявності паспорту).
Кращі гравці отримають цінні призи.

4. Квест
Foot Quest – це активна пригодницька гра, впродовж якого використовуючи свої знання, інтелект, кмітливість, силу і спритність команда виконує різні неординарні інтелектуальні завдання і шукає заховані коди, основне завдання необхідно здолати дистанцію гри за певний час. Перемагає команда, яка пройшла всі етапи гри швидше за останніх. Foot Quest — це комбінація інтелекту, швидкості і неординарного мислення. Якщо Ти хочеш отримати долю адреналіну і відчути дикий драйв те ця гра для Тебе.
Кількість гравців в команді – від 2 до 5.
Команда-переможець отримує приз.

5. Змагання з міні-футболу
Правила проведення чемпіонату:
1. Команда складається з 8 чоловік: 5 – стартового складу і 3 – заміна.
2. Матч складається з 2 таймів кожний по 15 хв. Перерва між таймами 10 хв.
3. В разі нічийного рахунку проводиться овер-тайм до першого забитого м`яча, тривалість овер-тайму не більше 20 хв.
4. В разі нічийного рахунку після овер-тайму, проводиться серія булітів (м`яч ставлять на центр поля, гравець має 3 дотики до м`яча щоб забити (гравець 1 на 1 з воротарем).
5. Правила за якими грають команди – футбольні. Окрім того, що команда може робити заміну необмежену кількість разів.
6. Кожна з команд має зробити хоча б один трансфер, за весь чемпіонат.
7. Вхід на матчі платний (за певну невелику суму «шар»).
Переможці будуть нагородженні призами і грамотами.

6. Змагання з волейболу
Правила проведення чемпіонату:Команда складається з 3 гравців: 2 основа + 1 запас
1. Гра складається з 3 або 5 сетів. В кожному сеті одна з команд повинна набрати 15 очок. Виграє та команда яка першою виграє 3 сети.
2. Чемпіонат проводиться за правилами пляжного волейболу.
Переможці будуть нагородженні призами і грамотами.

7. Змагання з шахів
Для тих, кому подобається грати в інтелектуальні ігри в рамках фестивалю «Студентська республіка» буде проведено турнір з шахів.
Переможців очікують цінні призи і грамоти.

8. Водні види спорту
Щоб взяти участь у змаганнях з греблі на байдарках не треба бути спеціально підготовленим. Перед початком змагань для учасників проведуть інструктаж професійні інструктори з організації «KAVA».
Переможці отримають пам’ятні призи та купу нових емоцій.

9. Перетягування канату
Для справжніх хлопців, які хочуть помірятися силами з іншими будуть проведені змагання з перетягування канату. Команди будуть формуватися на місці, взяти участь зможе кожен громадянин республіки.

10. Туріада
Під час цьогорічного фестивалю «Студентська республіка» в Києві буде проведено ряд туристичних конкурсів, під час яких учасники зможуть позмагатися у кмітливості, швидкості, орієнтуванні на місцевості, отримати масу незабутніх вражень та гарного настрою. Також буде проведено Нічну туріаду.

11. Пошук скарбів
Для тих, хто захоче дуже весело провести час, буде проведено пошук скарбів на пляжі Студентської республіки. Тому хто знайде скарб – приз!

12. Фото-крос
Вмієш фотографувати? Бажаєш отримати мобільний телефон? Громадянин Студентської республіки? Якщо на всі ці питання звучить позитивна відповідь — візьми участь у фото-кросі. Головний приз — мобільний телефон!
Умови участі – надати організаторам конкурсу фото в електронному вигляді. Тема – життя Студентської республіки.

13. Дебати
Дебати – це рольові інтелектуальні змагання, в яких одна команда аргументовано доводить певну тезу, а інша – опонує їй. Дискусія вимагає змістовної підготовки та відбувається за формалізованими правилами.
Всі бажаючі взяти участь зможуть пройти навчання (1.5 години).
Незважаючи на потужність американського дебатного руху, все ж найбільш поширеним у світі є Британський формат парламентських дебатів, який виник на Туманному Альбіоні в кінці ХІХ ст. Цей формат моделює собою дискусію в британському парламенті, тому й не дивно, що команди називаються Урядом та Опозицією, а суддя – Спікером Палати. Даний формат є офіційним для Чемпіонатів Світу та Європи, а також для абсолютної більшості дебатних турнірів, які відбуваються в Європі. Саме за цим форматом відбувається основна частина студентських дебатних змагань в Україні та на нашому фестивалі.
На переможців очікують пам’ятні призи і грамоти.
Організатор турніру – ВМГО «Дебатна академія»

14. Семінари, тренінги.
В рамках фестивалю буде проведено ряд семінарів та тренінгів, під час яких Ти зможеш отримати нові знання, дізнатися багато цікавого, поспілкуватися з цікавими людьми.

15. Конкурс на найкраще оформлення студмістечка.
Студмістечко команди – це не просто поставлені намети, обладнання для зручності. Це – розкриття командного духу ВНЗ. Оцінюється – оригінальність, креативність, ергономічність.
Переможцям – бали в командний залік та «шари».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр Київської "Студентської республіки-2009"