fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

На підтримку ініціативи Президента Студреспубліка підготувала проект «Тарасової карти»

В поддержку инициативы Президента Студреспублика подготовила проект «Тарасовой карты» (рус.)

У рамках участі студентського руху України в підготовці до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» підготували проект «Тарасової карти». [+відео]

Свій проект молоді лідери презентували сьогодні під час чергової зустрічі з Радником Президента України Ганною Герман.

Йдеться про проект зі створення всеукраїнської електронної карти об’єктів, пов’язаних із життям і діяльністю Великого Кобзаря. Студенти України разом зі своїми ровесниками з діаспори мають намір розробити та систематизувати таку карту шевченківських пам’яток.

Передбачається, що проект «Тарасової карти» реалізовуватиметься за участі добровольців (в основному зі студентської та наукової молоді) за допомогою сучасних інтерактивних технологій.


4 травня 2012р. на зустрічі в Адміністрації Президента студенти презентували технічні аспекти проекту – принцип його роботи, визначення характеру об’єктів аудиту тощо. Разом із директором Національного музею Тараса Шевченка Дмитром Стусом учасники розмови також обговорили терміни реалізації проекту.

Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський висловив упевненість, що започатковане співробітництво студентства та влади буде конструктивним. «Багато років ми очікували, що держава і Президент — як Глава держави — це зробить. Зараз ми бачимо, що такий діалог почав відбуватися», — зазначив він.

«Ми готові братися за відповідальні справи і вважаємо, що це є не політичні, а патріотичні речі», — підкреслив голова організації.

Ідея залучити студентство до реалізації Указу Глави держави з підготовки до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка виникла на першій зустрічі представників «Студентської республіки» з Радником Президента України Ганною Герман, що відбулася 20 квітня цього року.  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки