fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-05-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

На Волині студенти обрали нового мера

Студентського  мера та депутатів студентського магістрату Волині обирали у рамках восьмого регіонального студентського мульти-фестивалю «Студентська республіка–2013», який відбувався  з 24 по 26 травня 2013 року на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького району).

Загалом на мульти-фестивалі були представлені 13 навчальних закладів, які протягом події змагались у різноманітних змаганнях і конкурсах. За підсумками всіх змагань перше загальнокомандне місце отримала команда Луцького національного технічного університету. Студенти цього навчального закладу перемогли в таких турнірах, як чоловічий і жіночий стрітбол, чоловічий і жіночий волейбол, конкурс на краще представлення наметового містечка. Команда Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки здобула перемогу у фото-конкурсі, дебатах, квесті.

Коледж технологій бізнесу і права СНУ отримали першість у Фестивалі аматорського відео та "Мафії". Луцький інститут розвитку людини «Україна» переміг у міні-футбольному турнірі та змаганні з перетягування канату. Луцький педагогічний коледж здобув перемогу у брейн-ринзі. Волинське державне училище культури і мистецтв перемогло у підніманні гирі та караоке. Луцьке базове медичне училище здобуло перемогу у спортивній естафеті.

Та головна битва очікувала на громадян "Студентської республіки" в останній день мульти-фесту, адже в боротьбі за посаду Студентського мера зійшлись два студентських лідери найбільших волинських навчальних закладів, студент Луцького національного технічного університету Назар Грищук і його конкурент, студент Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Володимир Ковальчук.

Спочатку між кандидатами у Студмери відбулися дебати, де кожен зазначив основні положення власної передвиборчої програми. Лише після цього студенти мали нагоду проголосувати за майбутнього мера у відповідних бюлетенях.

Усього за обох кандидатів у студентські мери проголосувало 139 осіб, 89 з яких віддали свій голос Назару Грищуку.

Окрім мера, студенти обирали Студентський магістрат із двох партій: «Нопасарам» і «Монтана». Голоси виборців розділились 36% на 64% на користь партії  «Монтана». До складу магістрату увійшли: від партії "Монтана":

1.Гордовський Тарас — ЛВПУ
2.Пом’яновська Тетяна — КТБП СНУ
3.Марчук Катенрина — ЛПК
4.Курінов Олександр — ЛБІ МНТУ
5.Кайдик Інна — ЛБМК
6.Васага Іван — ВДУКіМ
7.Вихованець Сергій — ЛКК

від партії "Нопасарам"
8.Ковальчук Володимир — СНУ
9.Савчук Вікторія — ЛІРоЛ "Україна"
10.Пащук Вікторія — ВТ НУХТ

Загальнокомандні змагання закінчились перемогою Луцького національного технічного університету, друге місце посіла команда Волинського державного училища культури і мистецтв, третє Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки.

Як розповів керівник Волинського оргкомітету мульти-фестивалю Валерій Пельц: «Обрані студентські депутати представлятимуть область на Всеукраїнському  фіналі «Студентської республіки», який відбудеться в Криму наприкінці серпня. За попередніми планами волинська делегація в цьому році повинна бути більшою за попередні і окрім переможців на фінал поїдуть також найбільш активні учасники Волинської Студреспубліки».

* * *

Організували мульти-фестиваль громадські організації: «Студентська республіка», «Студентська рада Волині» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки