fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

На Студреспубліці у Луцьку вибрали нового мера

З 25 по 27 травня в таборі «Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району, відбувся регіональний мульти-фестиваль «Студентська республіка-2012». У події брали участь 240 кращих студентів із найбільших навчальних закладів Волині.

За правилами мульти-фестивалю команди вишів складались з п’ятнадцяти учасників, які змагались протягом трьох днів у різноманітних змаганнях та конкурсах. Кожен «студреспубліканець» при реєстрації отримував паспорт, без якого перебування на території фестивалю було незаконним. Крім того, у мешканців республіки були свої внутрішні закони, свої міністри, губернатор та інші атрибути держави.

На свято завітав і справжній волинський губернатор Борис Клімчук. Він стояв поруч із діючим губернатором Студреспубліки Оленою Гнасюк.

Протягом трьох днів студенти грали брейн ринг, стрітбол, міні-футбол, мафію, квест, волейбол, піднімали гирю та перетягували канат, дебатували та співали караоке, змагались у спортивній естафеті та демонстрували красу своїх наметових містечок.

За результатами всіх ігор фестивалю перше командне місце здобула команда Волинського державного училища культури і мистецтв – 638 балів, друге місце Луцький педагогічний коледж – 496 балів, третє місце Нововолинський електро-механічний коледж – 474 бали.

У останній день фестивалю відбулись вибори. Вони, за своєю суттю, ідентичні до справжніх: передвиборна агітація, центральна виборча комісія, дебати між кандидатами в мери, голосування. Як розповів голова ЦВК Студреспубліки Валерій Пельц: «Цього року студенти об’єднались лише в три політичні партії «Онлайн», «Дружність», "На пульсі", які в свою чергу висунули два кандидати на посаду Студентського мера Богдана Іщука з Технічного коледжу ЛНТУ та Володимира Ковальчука з Волинського національного університету імені Лесі Українки. 

Дебати між кандидатами стали справжнім політичним рингом, де кожен з кандидатів намагався довести громаді республіки, що кращий саме він. В результаті голосування до Студентського магістрату Волині потрапили: Левчук Іван (Нововолинський електро-механічний коледж), Часовнікова Олена (Луцький педагогічний коледж), Коваленко Олександр (Луцький кооперативний коледж), Падченко В’ячеслав (Луцький національний технічний університет), Трубайло Вікторія (Волинський технікум НУХТ) – партія «Дружність». Від партії «На пульсі» до магістрату потрапили: Рогоча Ірина (Коледж технологій та бізнесу ВНУ), Євтушок Антон (Волинський національний університет), Жиговець Неля (Луцьке вище професійне училище архітектури і будівництва). Від партії «Онлайн» до магістрату потрапили: Поліщук Вікторія (Волинське державне училище культури і мистецтв), Ващук Павло (Коледж технологій та бізнесу ВНУ). 

Студентським мером 2012 року став Богдан Іщук, який отримав підтримку 53% голосів виборців. Володимира Ковальчука підтримали 47%.

Організаторами фестивалю виступали ГО «Студентська республіка» та ВОМГО «Студентська Рада Волині». Фестиваль відбувався за підтримки Волинської облдержадміністрації та благодійного фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

  

нічна туса
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки