fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-09-2011 / всі теми /  м. Київ

На Студреспубліці Київ досяг усіх поставлених цілей!

Двадцять третього серпня неподалік від Євпаторії, а саме на базі відпочинку «Сонечко» стартувала найяскравіша подія року — всеукраїнська Студреспубліка-2011. Дружня та весела команда з самого центру України, з чарівної та яскравої столиці міста Києва приїхали завойовувати узбережжя Чорного моря.

Скрізь встигли побувати кияни. Команда встигла відвідати всі пленуми, ведучи активні переговори і даючи конкретні аргументи, як Україні потрапити у Топ-20, заробила найбільшу кількість грошей усієї Cтудреспубліки. Навіть при такій активності залишилися деякі питання щодо пленумів, своїми думками зі мною поділилась активістка Олександра Новік: «Я не розумію навіщо взагалі були потрібні пленуми, оскільки вони не мали для передвиборчої кампанії ніякого стосунку».

 

Активна життєва позиція і гострий розум допомогла учасникам досягти поставлених ними цілей та просунути свою політичну програму, яку кияни написала разом з студентами із Миколаєва. На жаль, кандидат у президенти, перемоги не здобув, можливо тому, що студентському народові гучні вечірки, безкоштовні презервативи — кращий аргумент, ніж якісна політична кампанія, а можливо й ні. Час покаже, чи виконає обіцянки новообраний президент. Але все ж київська політична партія отримала досить голосів, внаслідок чого киянка Тетяна Хмарук стала членом всеукраїнського парламенту.

Взагалі враження після політичної гри залишились позитивними, адже учасники були раді поспілкуватись один з одним, та ще й тому, що студенти зі всіх регіонів показали свою освіченість та високоінтелектуальні здібності.

Та не тільки політична гра турбувала серця і розум гостей зі столиці. Спортивні, активні учасники грали у волейбол, незважаючи на те, що падати на гальку було дуже боляче, кияни грали до останнього. У запеклій боротьбі не звертаючи увагу на нестерпний біль та синці вони майже виграли, до перемоги залишалось зовсім трішки, але все ж таки збите коліно не дало можливості грати на повну силу. Тому кияни і поступилися команді із Харкова з рахунком 28:26.

Якщо брати до уваги іншу сторону спортивних змагань, а саме «Битву міст» то і там кияни показали себе з найкращого боку, запам’яталась учасниця Марина Псюковська і її феєричне виконання танцю у конкурсі найкреативніших. Марина поділилась своїми враженнями: «Насправді, битва була жорстокою, так як мелодії, які включали для учасників не дуже відрізнялися танцювальними ритмами, але це робило конкурс більш яскравим, позитивним, креативним. Я думаю, що не лише я отримала масу незабутніх емоцій, а й усі учасники та їх групи підтримки…». Також було цікаво спостерігати за конкурсом “Лімбо”, де кияни дійшли майже до кінця і показали усю гнучкість їхніх тіл.

Учасники із Києва не втратили шансу продемонстрували вміння й пожартувати, виступивши у змаганнях із кубку КВК. Поза конкурсом учасниці команди “порвали” публіку жартами та своєю харизмою, і взагалі вирізнились актуальністю жартів, адже вони були пов’язані саме зі подіями, які відбувалися на Cтудреспубліці.

Надзвичайно цікавим та важливим для нашої команди булла участь в грі «Мафія».

Естетичною гордістю нашої команди були учасниці конкурсу «Перша Леді» — Людмила Вовк та Зорина Демчук. Дівчата з допомогою організаторів поповнили скарбницю власних професійних здобутків та на гідному рівні представили наше місто та команду на національному конкурсі.

Також ми розважалися.

Враження всіх учасників залишилися дуже позитивні та незабутні, саме тому уся команда вирішила, що це не остання Cтудреспубліка, яку вони відвідають.

Та, найважливіше, як зауважила координатор київської команди, співголова ГО Київського осередку «Студентська республіка», Людмила Рудкевич: «Ми ставили перед собою три найголовніші цілі: 1) увійти в історію «Студреспубліки-2011 року», 2) делегувати лідера до Студентського парламенту та здобути перемогу, 3) повернутись в Київ як амбітна команда, яка готова організовувати молодіжні проекти та нести відповідальність за власну діяльність. Можу з гордістю сказати, що команда відпрацювала на «відмінно» та досягла своїх цілей. Для нас Студреспубліка – це і розвиток, і відпочинок, і неймовірний заряд енергії, місце, де можна поєднати спілкування з цікавими людьми, VIP-персонами (до нас завітали лідери національного масштабу – Людмила Супрун, Арсеній Яценюк, а також гості з-за кордону) поруч з серйозним навчанням, це «колиска» нових ідей і незабутніх вражень. Вже сьогодні розпочалась підготовка до проекту «Кращий студент Києва». Тож, з новими силами до нових звершень!».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Tori Panasenko, журналіст київської команди.