fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-03-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

На «Нумо, хлопці!» розважилися дівчата

У суботу, 10 березня 2012р. в одному з ужгородських нічних клубів спеціально до Міжнародного жіночого дня вже втетє відбувся розважальний конкурс «Нумо, хлопці!». Співорганізатором, як завжди, виступила Закарпатська Студреспубліка.

Оскільки шоу було присвячене святу 8 Березня, вся ідея була зав’язана на цифрі "вісім": 8 хлопців змагалиться між собою в 8 конкурсах, оцінювало їх журі з 8 жінок, максимальною оцінкою були 8 балів. Конкурси були різнопланові: на ерудицію, спортивні, творчі, тощо. Але всі – веселими.

Так під час конкурсу «Стройова підготовка», яким керував справжній лейтенант однієї з місцевих військових частин, хлопці засвідчили своє невміння марширувати та плуталися у командах "Направо!", "Наліво!".

З конкурсом на зав’язування краватки впорався лише один з учасників. У вижиманні діжки з пивом відзначився Макс Грей, який зміг підняти бочку над головою понад 50 разів. А жіночі портрети, намальовані власноруч в ще одному конкурсі, хлопці подарували на пам’ять членам жіночого журі.

У підсумку, переможцем 3-го конкурсу «Нумо, хлопці!» став 21-річний студент та КВНник Олександр Ганусич.

Організаторирами заходу були Закарпатська Студреспубліка, Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не ПоНяЛ» та Кафедра туризму УжНУ.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки