fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-09-2009 / всі теми /  Дніпропетровськ

На День міста у Дніпропетровську

Найцікавіша та найжаданіша подія, напевно, всіх мешканців Дніпропетровщини, нарешті настала. 12 вересня Дніпропетровськ святкував своє 233-річчя. Святкували як завжди по повній програмі. Парад, відкриття дельфінарію, святкові концерти. А на Європейській площі  була справжня подія для міста, І Всеукраїнський фестиваль моди та стилю.  Його допомогли організувати студреспубліканці.

Показ колекцій одягу, взуття та навіть візаж-шоу від багатьох українських дизайнерів – такий собі маленький  UKRAINIAN FASHION WEEK. Серед таких були: Олена Богиня (весільні вбрання), Лариса Демченко (діловий одяг), Діана Дробот (авторська колекція молодіжного вбрання), Галина Хмель-Дунай (єкатерининські вбрання), Катерина Спіцина (візаж-шоу), NOTA BENE, NIKALEX (вечірні сукні), Ірина Мірошниченко (шкіра) та багато інших.

Отож, у центрі Дніпропетровська була справжня світська подія! Організовувала це все міське управління культури за допомогою спонсорів та партнерів. Більш ніж 100 красунь з різних модельних агенцій прийняли в цьому участь, серед них була і переможниця конкурсу "Перша леді" Дніпропетровщини 2009 Анна Сеніна. А хореографом та постановником дефіле на цій подія була Олена Пінаєва, переможниця конкурсу краси "Перша леді" Дніпропетровської області 2008 року.

Оргкомітету не доводилось спати бо  майже 2 тижні проходили кастинги, підготовка дівчат. Вони показали справжнє шоу, моделі, не тільки дефілювали, а ще й у деяких виходах танцювали та навіть показували театральні виступи. Тож сподобалось це шоу всім.

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Пресс-служба ДОО ВМГО "Студентська республіка"