fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-03-2010 / всі теми /  Закарпаття

На 8 Березня в Ужгороді 8 жінок обиратимуть в конкурсі кращого з 8-ми хлопців

 

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів конкурсу "Нумо, хлопці!", що відбудеться в Ужгороді у неділю, 7 березня, після 20-річної перерви.
 
Сергій Денисенко, керівник Закарпатської ліги КВН, розповів, що конкурс відбудеться у Падіюні та зауважив, що аналогії слід проводити не лише із радянською традицією, а і з, наприклад, лицарськими турнірами. "Змагання у чоловіків  у крові. Це конкурс абсолютно нормальний для чоловічої природи", — наголосив Сергій.
 
Конкурс організатори присвячують Міжнародному жіночому дню, тож і його концепція відштовхується від цифри 8. Учасників буде восьмеро, і самих конкурсів також 8 (це творчі, спортивні, кулінарні та інтелектуальні завдання). У журі запрошують 8 жінок. Максимальна оцінка – 8 балів. За підсумками дійства оберуть переможця. У шоу візьмуть участь студія сучасного танцю "Бліц", вокалісти Падіюну та команди Закарпатської ліги КВН.
 
Денис Лагодін, представник Корпорації свят "НеПонял" зауважив, що конкурс востаннє проходив в Ужгороді у 1988 році, тож його хочуть відновити, як і святкування Масляної, наприклад. "Наш конкурс — для хлопців, які можуть багато чого зробити для дівчат", — каже Денис.
 
Учасників конкурсу відібрали за допомогою спеціального кастингу. Серед них — і студент, і доцент, і шоумен, і танцюрист. Член оргкомітету конкурсу, лідер Закаратської Студреспубліки Володимир Білонка розповів: "Хлопці будуть різні за комплекцією, освітою, темпераментом, спортивною підготовкою".
 
Щодо подальших планів, Сергій Денисенко розповів, що традиційної квітневої Гуморини цього річ 1 квітня не відбудеться, оскільки припадає на Чистий четвер перед Великоднем. Наразі Ліга КВН працює над відродженням шкільних команд. 28 березня відбудеться свято гумору в с. Кушниця Іршавського району (фестиваль КВН). А 27 березня в Мукачеві відбудеться всеукраїнське змагання — ІІ тур Студентської ліги КВН України.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Закарпатський осередок ВМГО "Студентська республіка"