fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Музика – універсальна мова людства (оновлено)

23-26 серпня 2014р. у с. Рибаківка (Миколаївська обл.) на мальовничому березі Чорного моря в рамках фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка» пройде грандіозний суб-фест «MUSIC LIVE AWARDS»! Найкращі колективи пройдуть відбір по Інтернет-голосуванню на сайті Студреспубліки [+ голосувалка].

А вже під час фіналу Студреспубліки-2014 на сцені відбудеться музичний марафон за участю переможців регіональних відборів, а також гуртів «глядацьких симпатій» – переможців Інтернет-голосування.

Ти  гарно співаєш, граєш на гітарі, можливо вже виступаєш  у власному музичному гурті? Візьми участь у грандіозному суб-фесті й отримай свою музичну премію.

Поділися своїм талантом із найактивнішою молоддю з усієї України!

Запрошуємо музичні гурти до участі у суб-фестивалі «MUSIC LIVE AWARDS»! Доведіть, що саме ви кращі серед кращих та отримайте музичну премію «Studrespublika Music LIVE Awards»!

Надсилайте три якісні фото, три демозаписи, посилання на відео живого виступу та контактну інформацію на e-mail: skimman2@gmail.com.

Голосуй за кращих тут

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічу історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», «Тік», Ёлка, С.К.А.Й., «Оркестр Че», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера»DC,DANCE, SOKOLOVSKY й ін.

 

Куратор суб-фестивалю:
Максим Копистко

Тел.: +38(093)0263960, +38(067)3053317
E-mail:skimman2@gmail.com
VK: https://vk.com/skimman
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Копистко