fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-09-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Music live awards — драйв на Студреспубліці

Під час проведення фіналу Студреспубліки-2012 увечері 24 серпня 2012р., на День Незалежності, відбулася неймовірно запальна подія — проведення суб-фестивалю Music live awards. Гран-прі отримала рок-команда JAM ROLL [+ музика].

Для того, щоб виступити на головній сцені Студреспубліки і поборотися за музичну премію Studrespublika Music LIVE Awards попередньо потрібно було пройти відбір на сайті Студреспубліки.

Серед 7 команд-учасниць виступи фіналістів були найзапальніші, неймовірні і сповнені драйву. Звісно ж, це було оцінено.

Отож, в цьому році вибороли гран-прі суб-фесту Music live awards донецька рок-команда JAM ROLL, цікавий, молодий і дуже перспективний гурт.

Що стосується реп-виконавця "НЕМОЙ", то він своєї активністю, неординарністю й оригінальною манерою виконання просто захопив публіку, за що справедливо був відзначений титулом «Глядацькі симпатії».

Участю у суб-фесті залишилися задоволені не лише переможці Music live awards, але й учасники. Не щодня вдається виступати на найбільшому проекті країни – Студреспубліці.

Прослухати треки учасників Music LIVE Awards
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Сергій Сорокін