fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Мультифестиваль Студенська Республіка-2007

В рамках святкування Дня Незалежності України 24-26 серпня на території молодіжного комплексу «Зоряний Берег» під Севастополем відбудеться фінальний етап мультифестивалю Студенська Республіка-2007. Метою заходу є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей шляхом моделювання політичних та соціальних процесів квазі-державного молодіжного утворення.

Цього року протягом трьох днів студенти зі всієї України вже вчетверте намагатимуться будуватимуть молодіжну державу під назвою «Студенська Республика», де обиратимуть Студенського Президента та Депутатов Парламенту, Студенську Королеву краси та змагатимуться за звання Чемпіона України з таких напрямків сучасної молодіжної культури як «Мафія», «Квест» та «Дебати». Також протягом заходу заплановані  круглі столи, майстер-класи, творчі лабораторії, змагання з пляжних  та екстремальних видів спорту, і концертне шоу.

З огляду на політичну ситуацію в Україні проблемне питання Студентської Республіки-2007 — “Що значить бути громадянином своєї країни?”. Моделювання політичних процесів проходитиме в умовах жорсткої дерегіоналізації: учасників регіональних команд максимально інтегрують між собою так, аби в новостворених угрупуваннях не було зазделегіть визначених фаворитів. “Дерегіоналізація зведе до мінімуму орієнтацію на регіональні  переваги і дасть можливість учасникам спробувати збудувати з нуля нову цілісну державу, де кожен матиме рівні шанси проявити свої лідерські якості”, — пояснює Павло Вікнянський, голова оргкомітету Студентської Республіки, а також автор проекту і від недавна і голова НДЛМ.

Студенська Республика-2007 проходитиме за сприянням губернатора міста Севастополь Сергія Куніцина та Голови Українського фонду миру і лідеру Народно-демократичної партії Людмилі Супрун.
Ви також маєте змогу слідкувати за подіями Студенської Республіки-2007 на нашому сайті www.studrespublika.com в розділі «Гарячі новини».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Горбатко