fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-06-2010 / всі теми /  Україна

Молодь молодої нації! Зі святом тебе!Друзі! Прийміть мої найщиріші вітання з Днем молоді України!


Молодість – це час надій і відкриттів, випробувань і… помилок. Це найкраща пора у житті людини і щасливим є той, хто якомога довше зможе зберегти чистоту помислів, честолюбство планів і нестримну енергію для їх здійснення.

Адже молодь не боїться дивитися у майбутнє і, як показав досвід розробки Стратегії-2050 для України, навіть найсміливіші фантазії прагне втілити у життя.

Вам, дорогі друзі, випала відповідальна доля – будувати заможну Україну і саме від Вашої наполегливості та завзяття залежить завтрашній день. Свої кращі якості — волю, духовність, оптимізм і рішучість — Ви зможете продемонструвати передусім у наших багатьох проектах.

Тож поздоровляю Вас із цим святковим Днем, навіть не днем, а періодом Життя, і хочу побажати світлої долі, духовної та фізичної сили, великого людського щастя і здійснення всіх Ваших планів.

Також вітаю Вас із відкриттям регіональних Студреспублік! Бажаю завзятості, величезного терпіння, творчого польоту, креативних рішень і звичайно ж – ПЕРЕМОГИ!

Абсолютно впевнений у тому, що Студреспубліка на вірному шляху і повірте, що об`єднані ми досягнемо найбільших вершин для України як процвітаючої країни!

Завжди залишайтеся молодими і активними!

Любові Вам!

З повагою

Лідер Студреспубліки
Павло ВІКНЯНСЬКИЙ

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки