fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-03-2014 / всі теми /  м. Київ

Молодь України відкрила свій фронт

7 березня 2014 року в Києві відбулася прес-конференція, на якій було оголошено про створення українською молоддю «інтелектуального фронту». Основна мета комітету «Молодь єднає Україну» – об’єднати всіх українців навколо того, що «українська мрія» — це сильна країна, в якій кожний громадянин України зможе досягти успіху незалежно від мови спілкування та регіону проживання на основі європейських цінностей. Від Студреспубліки в заході взяв участь Олександр Щерба.

Перед загрозою суверенітету України молодіжні громадські організації з усіх регіонів України об’єдналися в комітет «Молодь єднає Україну». До комітету увійшло понад 50 всеукраїнських молодіжних громадських організацій, котрі представляють сотні тисяч молодих людей. Засновниками комітету є: Павло Вікнянський (Національний лідер Студреспубліки), Станіслав Куценко (голова Української студентської спілки), Єлизавета Щепетильникова (в.о. голови Українського молодіжного форуму), Павло Гройсберг (голова Кадрової спілки молодих політиків і управлінців), Андрій Колобов (представник Національної організації скаутів України).

Основна мета комітету «Молодь єднає Україну» – об’єднати всіх українців навколо того, що «українська мрія» — це сильна країна, в якій кожний громадянин України зможе досягти успіху незалежно від мови спілкування та регіону проживання на основі європейських цінностей.

Наразі, коли російські ЗМІ організували безпрецедентну масову та системну дезінформацію, особливо жителів Криму та Східної України, необхідно проводити ефективні інформаційні заходи.

Ініціатори наголошують:

«На жаль, ми бачимо, що в Україні немає еліти, яка здатна відповідати за Українську державу, незважаючи на її походження: хоч із Західної України, хоч із Донбасу чи Дніпропетровська – її представники в рівному ступені не в змозі зберігати керованість в Україні та забезпечити громадську солідарність. Відповідальність за дестабілізацію ситуації, передусім, лежить на збанкрутілому політичному класові й олігархах, які замість модернізації України, у т.ч. оборонної, все розкрадають.

Для нас Соборна Україна, в якій панує громадянський мир – це безумовна цінність. Якщо злочинні дії політиків призвели до ситуації загрози державності, то молодь має стати не «гарматним м’ясом», як вони хочуть, а вимагати своєї участі у переговорних процесах. Що ми і вимагаємо!», — зазначив Павло Вікнянський.

«Зараз, коли початок війни близький як ніколи, ми вважаємо, що введення російських військ — це не захист національних інтересів України чи Росії. Це захист «совкового» мислення, яке все ще панує після розпаду СРСР. У сучасному світі брязкотом зброї проблеми не вирішити – цей метод безнадійно застарів як і люди, які його застосовують. Сьогодні і Росія, і Україна програють світову конкуренцію у технологіях та інноваційних пропозиціях. Тому ми, молодь, оголошуємо відкриття «інтелектуального фронту» для боротьби зі старим індустріальним мисленням в наших країнах і закликаємо росіян приєднуватись до боротьби», — зауважив Станіслав Куценко.

«Сьогодні вкрай важливими є дії кожного з нас і ми схиляємось перед мужністю українських військових та громадян, які на півдні та на сході нашої держави стоять за цілісність нашої території. Закликаю кожну молоду людину, як в Україні так і за кордоном, допомогти зруйнувати інформаційну стіну, яку побудувала РФ», — сказала Єлизавета Щепетильникова.

Павло Гройсберг наголосив: «Ми вже ініціювали звернення європейської молоді до молоді Криму та Сходу України про підтримку, організували низку флеш-мобів, в тому числі протестів під посольствами Росії в різних країнах світу, а зараз розпочинаємо масовий обмін між молоддю України та Європи. Саме особистий досвід є найкращою протиотрутою брехні».

Андрій Колобов підкреслив: «Ми молодь України, скаути, переважно народилися вже у незалежній Україні, бачимо розвиток нашої країни виключно у єдності та цілісності. Наші діти за дружні та партнерські відносини з усіма країнами Євразії та світу, але зі своєю незалежною позицією. Наше бачення полягає у відстоюванні наших українських, сучасних та традиційних цінностей. Патріотизм до України є одним з базових пріоритетів виховання дітей та молоді. 10 березня о 10 годині ми починаємо з акції «Скаути за мир!»: скаути в багатьох містах України, стануть єдиною лінією від берега до берега річок, тримаючись за скаутські хустки один одного, що символізуватиме єдність України!».

Учасники прес-конференції запрошують представників ЗМІ та всіх небайдужих взяти участь у акції «Давайте кохати, а не воювати!». Захід відбудеться у вівторок 11 березня 2014 р. під стінами посольства Російської Федерації о 12.00 та об’єднає молодь України навколо миру й злагоди на противагу війні.  

Запрошуємо всіх небайдужих громадян, патріотів України, долучитися до даної ініціативи та разом відстояти Вітчизну.

Контактна особа: Станіслав Куценко – моб.тел.: 067 446 60 77, email: a57@ukr.net, Віра Андріюк — моб.тел.: 097 883 22 26, email: brandmanager@studrespublika.com

Заява
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки