fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-03-2014 / всі теми /  м. Київ

Молодь України передала залишки ядерної зброї США

19 березня 2014р. імпровізовану «ядерну боєголовку миру» передали співробітникам Посольства США в Україні представники молоді, жінок України та кримськотатарського народу. «Україна ліквідувала свою ядерну зброю, як того вимагав Будапештський меморандум, і тепер ми символічно нагадуємо, що залишаємось абсолютно незахищеними і просимо гарантів нашої незалежності надати нам захист», — пояснюють організатори мету своєї акції. Відповідне звернення до посольства було підкріплено підписами понад 6 тисяч українців. Активну участь у події взяли республіканці [+ відео].

Також учасники акції розгорнули перед вікнами Посольства США найбільший у світі 30-метровий спільний прапор України, Криму та кримських татар, що символізує цілісність території та суверенітету України. 

Організатори акції — комітет «Молодь єднає Україну», ГО «Ми — жінки», представники кримських татар — закликали негайно ввести санкції задля стримування агресії щодо України. Одним із кроків має стати сприяння блокуванню переправи через Керченську протоку, через яку з території Російської Федерації в Україну регулярно потрапляють агресори. Зокрема, в зверненні було наголошено на проханні до країн-гарантів домагатися негайних дій із боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні.

У документі наголошується, що потрібно якнайшвидше задіяти всі законні механізми та політичні важелі для недопущення зазіхання на суверенітет, територіальну цілісність України та життя мирних громадян.

 

Даною акцією учасники висловили консолідовану позицію громадян України проти анексії території нашої держави.

Як і в минулій акції, яка проходила 12 березня під стінами посольства Російської Федерації, активну участь взяли представники Студреспубліки. Серед них лідерка Київської Студреспубліки Людмила Рудкевич та один із лідер республіканців Олександр Щерба, який дав свій коментар під час акції телеканалу «112 Україна».

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки