fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Молодь Буковини рішуче налаштована побудувати Україну нашої мрії

Впродовж 1-7 серпня 2012 року чернівецька команда, яка відстоюватиме минулорічні здобутки регіону на фіналі Студреспубліки в Криму, виконувала чергове домашнє завдання, що передбачало проведення соціологічного опитування молоді з подальшим представленням його результатів [+ відео].

Тема дослідження відповідала тематиці фіналу Студреспубліки-2012 – «Україна моєї мрії». Анкета складалася з чотирьох закритих та одного відкритого питань, де респондентам необхідно було відповісти, що для них «країна мрії» в аспектах відношення до власності, відносин з державою та політичного режиму. Також молоді люди вказали, як вони сприяють розвитку своєї держави. А в рамках відкритого питання опитуваним пропонувалось описати Україну своїх мрій.

Таким чином, у дослідженні взяли участь 200 осіб, з яких понад 16% є неповнолітніми, майже 57% – віком до 22 років, а решта – до 35 років. Більшість має вищу та неповну вищу освіту.

Результати опитування показали, що молодь особливо цінує рівність добробуту в кожного з громадян (52%), свободу та відповідальність кожної особистості та мінімальну підтримку держави (48%), реальну демократію (43%). Майже 73% респондентів створюють країну своїх мрій власною професійною діяльністю та громадсько-політичною активністю. Частина молоді виявилась прихильниками імміграції (13%), а деякі висловили байдужість або зневіреність у можливості реалізації своїх мрій (8% та 6%).

Відкрите питання продемонструвало схильність молоді до узагальнення проблем чи зворотнього, що стосуються України, проте можна виокремити критичне ставлення опитаних до проявів корупції та бажання змін у медицині, освіті, економіці  та політиці загалом.

Отож, молодь Буковини є обізнаною у ситуації, в якій знаходиться Батьківщина та може чітко сформулювати вимоги до влади, запропонувавши власні професійні та інші засоби для допомоги у будівництві України нашої мрії.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Палагнюк